Datum narození: | 05.11.2014 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | TK SB Světlá n.Sáz. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-L | TK SB Světlá n.Sáz. | 236 (12) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
25.11.2023, Kvalifikace HOP VčOTSLTC Vysoké Mýto (P - 600), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Benda Štěpán | - | Drbout Tomáš | 6:0, 6:1 |
16>8 | Benda Štěpán | - | Kadlec Vojtěch | 2:6, 6:2, 1:0 (9) |
8>4 | Pražák Jakub | - | Benda Štěpán | scr. |
získané body: 13 b. |
25.11.2023, Kvalifikace HOP VčOTSLTC Vysoké Mýto (P - 600), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Bureš, Kadlec | - | Krejčí, Benda | 7:5, 6:4 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023, Tatra CupTK Hlinsko (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Vyžrálek Radim | - | Benda Štěpán | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, HIGHLAND SPORT CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Malinský Josef | - | Benda Štěpán | 6:0, 6:4 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborvýchodočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Benda Štěpán | - | Ondráček Šimon | 6:4, 6:0 |
16>8 | Benda Štěpán | - | Řehák Martin | 6:2, 7:5 |
8>4 | Malinský Josef | - | Benda Štěpán | 6:2, 6:4 |
získané body: 25 b. |
13.01.2024, STRATOS AUTO CUPTENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Benda Štěpán | - | Hrma Hynek | 6:0, 6:1 |
8>4 | Louda Petr | - | Benda Štěpán | 6:3, 6:1 |
získané body: 10 b. |
10.02.2024, Sokol CupTJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Benda Štěpán | - | Hloušek Michal Zdeněk | 3:4, scr. |
8>4 | Pešek Tobiáš | - | Benda Štěpán | 76464 |
získané body: 10 b. |
17.02.2024, AVE CupTJ Žďár nad Sázavou (C - 800), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Benda Štěpán | - | Venc Adam | 2:6, 6:2, 1:0 (10) |
8>4 | Chylík David | - | Benda Štěpán | 6:0, 7:6 (2) |
získané body: 19 b. |
02.03.2024, Tempo Praha Tempo Praha (B - 900), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Hayek Denis | - | Benda Štěpán | 6:3, 6:0 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, Tempo Praha Tempo Praha (B - 900), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
16.03.2024LTC Humpolec (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Benda Štěpán | - | Svoboda Filip | 6:1, 6:0 |
8>4 | Krejsa Daniel | - | Benda Štěpán | 6:2, 6:0 |
získané body: 10 b. |
23.03.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 7/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Benda Štěpán | - | Vlasák Vladimír | 6:1, 6:1 |
16>8 | Jakimič Luke | - | Benda Štěpán | 6:0, 6:0 |
získané body: 13 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |