Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Mistrovství ČR mladšího žactva
Pořadatel:  ČTS
Datum:  06.-11.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Sekerková Veronika
 
 
 
Homolková Dominika
6:1, 6:0
 
Schovancová Alena
6:2, 6:1
 
Dřevojanová Eliška
6:2, 6:1
 
Tichá Julie
3:6, 6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Dostálová Christina
 
Ploskuňáková Lucie
4:6, 6:1, 6:1
 
 
 
Cajthamlová Eliška
6:0, 6:1
 
Havelková Natálie
6:2, 1:6, 6:1
 
Šedivá Anna
6:0, 6:3
 
Karšňáková Růžena
6:1, 4:6, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Kovačková Jana
 
Oliveriusová Sára
6:3, 6:2
 
 
 
Šulcová Gabriela
6:1, 6:0
 
Filipová Kateřina
6:1, 7:5
 
Padrnosová Nela
6:2, 6:2
 
Zajíčková Kateřina
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Heřmanová Tereza
 
Ďulíková Kristýna
6:3, 6:4
 
 
 
Benetková Jessica
6:4, 6:0
 
Melicharová Michaela
6:7 (2), 6:3, 6:4
 
Uhrová Nela
6:2, 6:1
 
Foldová Kateřina
6:1, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Slaměníková Lucie
 
Zdeňková Anna
6:4, 6:3
 
 
 
Levinsky Gloria
6:1, 6:4
 
Wolfgramm Sophia
4:6, 6:4, 6:3
 
Pohanková Adina
7:6 (6), 6:3
 
Dihlová Nela
6:4, 3:6, 6:3
 
 
6:3, 6:2
 
Drbalová Linda
 
Marešová Sofie
6:1, 6:4
 
 
 
Piteráková Dominika
3:6, 6:2, 6:3
 
Palečková Tereza
6:3, 6:3
 
Přikrylová Kristýna
6:2, 6:1
 
Benáčková Veronika
1:6, 6:2, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Ječmínková Karolína
 
Svobodová Vanessa
6:3, 6:0
 
 
 
Šmídová Karolína
6:4, 3:6, 6:4
 
Skořepová Isabela
7:5, 6:1
 
Vrajíková Rozálie
3:6, 7:5, 6:2
 
Hladíková Emma
2:6, 6:0, 6:1
 
 
6:3, 6:2
 
Dvořáková Sophie
 
Mojžíšová Vendula
6:0, 6:0
 
 
 
Hrdličková Terezie
6:1, 6:0
 
Kovar Nicol
6:0, 6:1
 
Veselá Viktorie
6:3, 6:1
 
Řezáčová Štěpánka
6:2, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Hettlerová Sofie
 
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Rozehra 8:00 - 9.45 Neděle 10.7.2021- Finále dvouhry v 10.00.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Sekerková Veronika 1060
Hettlerová Sofie 1660
Oliveriusová Sára 1860
Ječmínková Karolína 1960
Slaměníková Lucie 2245
Kovačková Jana 2345
Zdeňková Anna 2545
Svobodová Vanessa 2945
Kategorie : 15Součet BH: 420
Kódové číslo akce: 812700

Hettlerová Sofie - Slaměníková Lucie
 
 
 
Dřevojanová Eliška - Šedivá Anna
6:1, 6:1
 
Foldová Kateřina - Archmannová  Emma
6:3, 6:3
 
Kovar Nicol - Benáčková Veronika
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Zajíčková Kateřina - Marešová Sofie
 
Levinsky Gloria - Ječmínková Karolína
6:3, 6:1
 
 
 
Dihlová Nela - Přikrylová Kristýna
5:7, 7:5, 1:0 (6)
 
Cajthamlová Eliška - Šulcová Gabriela
6:3, 6:2
 
Vrajíková Rozálie - Piteráková Dominika
6:2, 7:6 (3)
 
Hladíková Emma - Schovancová Alena
6:2, 6:4
 
 
7:5, 7:5
 
Svobodová Vanessa - Dvořáková Sophie
 
Mojžíšová Vendula - Zdeňková Anna
6:2, 4:6, 1:0 (8)
 
 
 
Filipová Kateřina - Hrdličková Terezie
6:3, 6:0
 
Benetková Jessica - Tichá Julie
4:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Padrnosová Nela - Palečková Tereza
6:3, 6:4
 
Veselá Viktorie - Wolfgramm Sophia
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Heřmanová Tereza - Sekerková Veronika
 
Dostálová Christina - Ďulíková Kristýna
7:5, 6:4
 
 
 
Havelková Natálie - Šmídová Karolína
3:6, 6:2, 1:0 (8)
 
Uhrová Nela - Drbalová Linda
7:5, 6:2
 
Skořepová Isabela - Ploskuňáková Lucie
6:0, 6:1
 
Pohanková Adina - Melicharová Michaela
6:0, 6:1
 
 
6:4, 6:1
 
Oliveriusová Sára - Kovačková Jana
 
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic23
NasazeníBH
Sekerková Veronika 1060
Hettlerová Sofie 1660
Oliveriusová Sára 1860
Ječmínková Karolína 1960
Slaměníková Lucie 2245
Kovačková Jana 2345
Zdeňková Anna 2545
Svobodová Vanessa 2945
Kategorie : 15Součet BH: 420
Kódové číslo akce: 814700

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Archmannová Emma01.12.2010LTC Panorama Teplice