Datum narození: | 01.12.2010 |
Platnost reg. do: | 06.11.2026 |
Klub: | TK Most |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2021 | LTC Panorama Teplice | 196 (12) | |||
2022-Z | LTC Panorama Teplice | 78 (20) | 417 (3) |
||
2022-L | LTC Panorama Teplice | 62 (20) | 275 (6) |
||
2023-Z | LTC Panorama Teplice | 56 (1) | 129 (12) |
||
2023-L | LTC Panorama Teplice | 168 (1) | 109 (15) |
||
2024-Z | LTC Panorama Teplice | 67 (20) |
736 (3) | ||
2024-L | TK Most | 65 (15) |
536 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.03.2024, VYSOČANSKÝ POHÁR CTJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 4/4 | 0 |
2 | 16.03.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4 | 7 |
Jednotlivci celkem | 7/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.03.2024, VYSOČANSKÝ POHÁR CTJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 4/4 | 7 |
2 | 16.03.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4 | 7 |
Jednotlivci celkem | 14/2 |
09.03.2024, VYSOČANSKÝ POHÁR CTJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Tofi Satine | - | Archmannová Emma | 6:4, 2:6, 1:0 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024, VYSOČANSKÝ POHÁR CTJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Sokolová, Archmannová | - | Kühnová, Duerl | 6:1, 6:1 |
4>2 | Salame, Bicencová | - | Sokolová, Archmannová | 6:4, 6:2 |
získané body: 7 b. |
16.03.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Archmannová Emma | - | Pištěková Agáta | 6:2, 6:0 |
16>8 | Holubová Eliška | - | Archmannová Emma | 7:6, 6:2 |
získané body: 7 b. |
16.03.2024, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Holubová, Archmannová | - | Kühnová, Duerl | 6:1, 6:1 |
4>2 | Novotná, Jeřábková | - | Holubová, Archmannová | 7:6, 6:3 |
získané body: 7 b. |
25.11.2023Pliskova Tennis Academy-Říčany (B - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Svoboda Adéla | - | Archmannová Emma | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
25.11.2023Pliskova Tennis Academy-Říčany (B - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Archmannová, Čepková | - | Tofi, Kovalova | 6:3, 6:1 |
8>4 | Havlíková, Radová | - | Archmannová, Čepková | 6:3, 1:6, 1:0 |
získané body: 15 b. |
16.12.2023, TC Brno CUPTC Brno. (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Archmannová Emma | - | Jersáková Julie | 6:1, 6:1 |
16>8 | Archmannová Emma | - | Marušáková Kristýna | 6:3, 6:1 |
8>4 | Tvrzská Amélie | - | Archmannová Emma | 6:1, 6:1 |
získané body: 25 b. |
16.12.2023, TC Brno CUPTC Brno. (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hrdličková, Archmannová | - | Vomelová, Lišková | 6:3, 6:4 |
8>4 | Hrdličková, Archmannová | - | Gottvaldová, Mudrochová | 6:1, 7:5 |
4>2 | Datlová, Tvrzská | - | Hrdličková, Archmannová | 6:4, 6:1 |
získané body: 17 b. |
06.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Archmannová Emma | - | Picková Adéla | 7:5, 6:1 |
8>4 | Gabrielová Edita Luisa | - | Archmannová Emma | 6:2, 6:7 (5), 1:0 (9) |
získané body: 10 b. |
06.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
20.01.2024TK Litvínov z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Archmannová Emma | - | Reissmüllerová Hana | 6:0, 6:0 |
4>2 | Archmannová Emma | - | Macháčková Kateřina | 6:1, 6:1 |
2>1 | Archmannová Emma | - | Luhanová Karolína | 6:1, 6:3 |
získané body: 30 b. |
20.01.2024TK Litvínov z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
26.01.2024, A1TK Most (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Foldová Kateřina | - | Archmannová Emma | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
26.01.2024, A1TK Most (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pěnčíková, Hönschová | - | Stará, Archmannová | 6:3, 7:5 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborseveročeský (P - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Archmannová Emma | - | Macháčková Kateřina | 6:0, 6:0 |
4>2 | Blažková Barbora | - | Archmannová Emma | 6:2, 6:1 |
získané body: 38 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborseveročeský (P - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Foldová, Archmannová | - | Phillipová, Burešová | 6:0, 6:3 |
2>1 | Foldová, Archmannová | - | Stará, Blažková | 6:2, 7:5 |
získané body: 38 b. |
10.02.2024, EDEN HK CUPTenisový klub Eden HK (C - 700), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Archmannová Emma | - | Drašarová Eliška | 6:0, 6:0 |
4>2 | Archmannová Emma | - | Goláňová Leona | 6:0, 6:0 |
2>1 | Archmannová Emma | - | Říhová Jitka | 2:6, 6:3, 1:0 (5) |
získané body: 30 b. |
10.02.2024, EDEN HK CUPTenisový klub Eden HK (C - 700), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |