Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | západočeský | Datum: | 22.-24.05. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Škopek David | | | | | |
| | | | | |
Křivanec Lukáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Korejčík Petr | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Sameš Denis | 2:6, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Rucki Václav | | | 7:6, 6:0 | | |
| | | | | |
Drábek Jan | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Frýzek Jiří | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Opluštil Jakub | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kouba Vojtěch | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | |
Krystek Jakub | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kouba Jáchym | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Psota David | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Buchner Robert | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
Rusňák Tadeáš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Janoušek Šimon | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Hůrka Martin | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Podlipský David | | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | |
Silovský Adam | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Frýzek Petr | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Fejka Štěpán | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Rulík Jakub | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Sedláček Jan | 7:6, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hůrka Marek | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Krisman Vojtěch | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Knotek Matěj | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | |
Kužílek Jan | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Podestát Tadeáš | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Svoboda Filip | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kaprál Filip | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Liška Ondřej | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Novák Tobiáš | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Svoboda Josef | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Havel Jan (platná licence AV do 31.12.2024) |
Poznámka pořadatele: Pondělí: 10.00 finále |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Škopek David | 112 | 20 | Svoboda Josef | 114 | 20 | Kouba Vojtěch | 166 | 15 | Krisman Vojtěch | 176 | 15 | Opluštil Jakub | 240 | 12 | Podlipský David | 259 | 12 | Knotek Matěj | 297 | 12 | Hůrka Martin | 310 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 118 |
Kódové číslo akce: 712880 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Preisinger Tomáš | 24.01.2010 | TK Kaznějov | Stuna Ondřej | 25.02.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | Hnát Daniel | 29.01.2009 | TK Kaznějov | Fejka Matěj | 23.06.2009 | TK Slavia Plzeň |
|