Český tenisový svaz

Sameš Denis

Datum narození:
26.04.2011
Platnost reg. do:
15.04.2025
Klub:
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
296 (9)
 
 
 
2022-L
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
274 (9)
 
 
 
2023-Z
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
240 (12)
695 (3)
 
 
2023-L
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
148 (15)
799 (3)
 
 
2024-Z
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
155 (1)
675 (3)
 
 
2024-L
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
287 (1)
653 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODR I. A
12.5.2024, TK Škoda Plzeň B - TK Lokomotiva Plzeň B
0
1.
ODR II. KV A
5.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Kaznějov
0
2.
ODR II. KV A
26.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Dýšina
1
1.
ODR II. KV semifinále, finále
16.6.2024 finále, Lokomotiva Karlovy Vary - TK Lokomotiva Plzeň C
0
2.
ODR II. KV semifinále, finále
2.6.2024 semifinále 2, Tenisklub Cheb - TK Lokomotiva Plzeň C
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODR I. A
12.5.2024, TK Škoda Plzeň B - TK Lokomotiva Plzeň B
0
1.
ODR II. KV A
5.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Kaznějov
0
2.
ODR II. KV A
26.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň C - TK Dýšina
0
1.
ODR II. KV semifinále, finále
16.6.2024 finále, Lokomotiva Karlovy Vary - TK Lokomotiva Plzeň C
1
2.
ODR II. KV semifinále, finále
2.6.2024 semifinále 2, Tenisklub Cheb - TK Lokomotiva Plzeň C
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2024, Okresní přebor Plzeň - město

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (P - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2024, Okresní přebor Plzeň - město

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (P - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽA I. A
4.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň A - TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
4
2.
OŽA I. A
11.5.2024, TK Slavia Plzeň A - TK Lokomotiva Plzeň A
0
3.
OŽA I. A
25.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň A - TK Škoda Plzeň B
1
1.
OŽA I. semifinále, finále
15.6.2024 finále, TK Slavia Plzeň A - TK Lokomotiva Plzeň A
0
2.
OŽA I. semifinále, finále
1.6.2024 semifinále 2, TK Škoda Plzeň A - TK Lokomotiva Plzeň A
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽA I. A
4.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň A - TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
5
2.
OŽA I. A
11.5.2024, TK Slavia Plzeň A - TK Lokomotiva Plzeň A
0
3.
OŽA I. A
25.5.2024, TK Lokomotiva Plzeň A - TK Škoda Plzeň B
1
1.
OŽA I. semifinále, finále
15.6.2024 finále, TK Slavia Plzeň A - TK Lokomotiva Plzeň A
0
2.
OŽA I. semifinále, finále
1.6.2024 semifinále 2, TK Škoda Plzeň A - TK Lokomotiva Plzeň A
5
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16