Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  SK HAMR, z.s.
Datum:  27.-31.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Kačín Ondřej (1)
 
 
 
Mrazek Richard
6:3, 6:2
 
Polášek Oliver
6:1, 6:1
 
Bělohlávek Petr
6:0, 6:0
 
Vurm Gustav
6:0, 6:0
 
Toman Karel (12)
6:3, 6:3
 
Ječmínek Ondřej
6:0, 6:1
 
Hájek Petr (13)
6:2, 6:3
 
 
 
Tarič Tobiáš
6:2, 6:3
 
Skořepa Adam
6:2, 6:0
 
Wollner Filip
6:3, 6:1
 
Šuda Jakub
6:2, 7:5
 
Zeman Patrik (8)
6:4, 6:4
 
 
 
Zapský Tobiáš (3)
6:0, 6:1
 
 
 
Doležal Karel
6:1, 6:0
 
Krkoška Šimon
6:4, 7:5
 
Kafka Michal
6:3, 6:2
 
Kovařík Dominik
6:0, 6:0
 
Štěpánek Adam (10)
6:0, 6:1
 
Bervid William
6:1, 6:0
 
Šebek Filip (15)
6:4, 6:4
 
Řehoř Benjamín
6:2, 6:1
 
Dvořák Jonáš
6:2, 6:3
 
Jakimič Liam
6:2, 6:1
 
Mašek Martin
4:6, 6:4, 6:2
 
Hovorka Hugo
6:0, 6:3
 
Barina Václav (5)
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Palacký Jakub (7)
 
Dorazil Tadeáš
6:1, 6:4
 
Podestát Tadeáš
6:3, 6:0
 
Kodeš Jan
6:1, 6:2
 
Rousek Jonáš
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Jakeš Michael (16)
 
Komínek Matyáš
6:3, 6:1
 
Turek Ondřej (14)
6:3, 6:3
 
Koc Rafael
6:3, 6:1
 
Drábek Jan
6:2, 6:4
 
Bejček Simon
7:5, 6:4
 
Kubík Oldřich
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Fejka Štěpán (4)
 
 
6:1, 6:2
 
Michna Gabriel (6)
 
Rieser Sedrik Aurelius
6:2, 6:2
 
Schamberger Sebastian
7:6 (5), 6:3
 
Havlásek Vojtěch
6:3, 6:3
 
Cecava Patrick
7:5, 7:5
 
 
6:0, 6:2
 
Kovář Josef (9)
 
Venc Tomáš
6:1, 6:3
 
Horáček Filip (11)
3:6, 6:2, 6:4
 
Motal David
6:0, 6:0
 
Havlík Jan
6:2, 6:1
 
Mikeš David
6:0, 6:0
 
Hron Lukáš
7:5, 6:4
 
 
6:0, 6:2
 
Ježek Vojtěch (2)
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Finále v neděli 9:00. Rozehrávka možná od 8:00 - informace na recepci v Záběhlicích.
Počet účastníků53
NasazeníBH
Kačín Ondřej 1345
Ježek Vojtěch 1745
Zapský Tobiáš 1845
Fejka Štěpán 2735
Barina Václav 3735
Michna Gabriel 3835
Palacký Jakub 4135
Zeman Patrik 4230
Kategorie : 12Součet BH: 305
Kódové číslo akce: 712141

Zapský Tobiáš - Kačín Ondřej (1)
 
 
 
Šuda Jakub - Vurm Gustav
7:5, 6:0
 
Doležal Karel - Podestát Tadeáš
6:4, 6:1
 
Skořepa Adam - Bejček Simon
4:6, 7:5, 1:0 (3)
 
Cecava Patrick - Bervid William
6:2, 6:4
 
Palacký Jakub - Rousek Jonáš (5)
6:1, 6:4
 
 
 
Zeman Patrik - Barina Václav (3)
6:3, 6:4
 
 
 
Ječmínek Ondřej - Wollner Filip
scr.
 
Dvořák Jonáš - Kubík Oldřich
6:0, 7:5
 
Havlík Jan - Venc Tomáš
7:6 (2), 6:4
 
Hovorka Hugo - Rieser Sedrik Aurelius
6:4, 6:4
 
Kovařík Dominik - Hron Lukáš (8)
6:1, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Horáček Filip - Koc Rafael (7)
 
Mrazek Richard - Kodeš Jan
6:1, 6:4
 
Drábek Jan - Bělohlávek Petr
6:3, 6:0
 
Krkoška Šimon - Dorazil Tadeáš
6:4, 6:3
 
Motal David - Mikeš David
6:2, 6:4
 
 
6:3, 6:4
 
Hájek Petr - Michna Gabriel (4)
 
 
6:2, 6:1
 
Turek Ondřej - Šebek Filip (6)
 
Komínek Matyáš - Jakeš Michael
6:2, 6:2
 
Kafka Michal - Schamberger Sebastian
6:2, 6:3
 
Jakimič Liam - Štěpánek Adam
6:1, 6:3
 
Toman Karel - Polášek Oliver
6:4, 6:3
 
 
7:5, 6:0
 
Ježek Vojtěch - Fejka Štěpán (2)
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Finále v neděli NP 10:00.
Počet dvojic24
NasazeníBH
Kačín Ondřej 1345
Ježek Vojtěch 1745
Zapský Tobiáš 1845
Fejka Štěpán 2735
Barina Václav 3735
Michna Gabriel 3835
Palacký Jakub 4135
Zeman Patrik 4230
Kategorie : 12Součet BH: 305
Kódové číslo akce: 714141

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Svoboda Filip16.10.2011TK Slavia Plzeň