Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
HIT CUP
Pořadatel:
SK HIT Hradec Králové z.s.
Datum:
11.-12.03.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Roček Eduard
(1)
Roček Eduard
Roček Eduard
Günther Max
6:2, 2:6, 1:0 (6)
Günther
Roček Vilém
6:4, 6:0
Roček Eduard
Červenák Šimon
6:2, 6:2
Červenák
Sladkovský
Sladkovský Vavřinec
6:0, 6:0
Sladkovský
Roček Eduard
Mohyla René
(4)
6:1, 6:0
Mohyla
Mohyla
Beran Zdeněk
6:1, 6:2
Beran
Mohyla
Štěpánek Adam
6:1, 6:0
Štěpánek
Švestka
Švestka Martin
2:6, 6:4, 1:0 (5)
Švestka
Roček Eduard
6:3, 6:3
Hrdlička
Hrdlička Michal
Kujal
6:0, 6:2
Kujal
Kujal Matyáš
Havlín
Havlín Oskar
6:1, 6:3
Havlín
Kovárník Lukáš
6:3, 6:3
Havlín
6:3, 6:1
Urban
Urban Sebastián
(3)
Nosek
6:1, 6:0
Kindl
Kindl Samuel
Kindl
6:2, 3:6, 1:0 (8)
Kašpárek
Kašpárek Tomáš
Nosek
Kuchař Oliver
6:0, 6:0
Bartůška Jan
Bartůška Jan
6:2, 6:7 (4), 1:0 (8)
Nosek
6:4, 6:0
Nosek
Nosek Adam
(2)
Rozhodčí turnaje:
Macura Viktor (platná licence AV do 31.12.2026)
Hrací plán byl automaticky vylosován
10.03.2023 19:01:04
Počet účastníků
19
Nasazení
CŽ
BH
Roček Eduard
80
25
Nosek Adam
102
20
Urban Sebastián
141
15
Mohyla René
187
15
Günther Max
189
15
Bartůška Jan
216
12
Sladkovský Vavřinec
233
12
Havlín Oskar
252
12
Kategorie : 6
Součet BH: 126
Kódové číslo akce: 702125
Sladkovský Vavřinec
-
Nosek Adam
(1)
Sladkovský
-
Nosek
Sladkovský
-
Nosek
Červenák Šimon
-
Kuchař Oliver
6:3, 6:1
Kašpárek
-
Švestka
Kašpárek Tomáš
-
Švestka Martin
6:3, 6:3
Sladkovský
-
Nosek
Kindl Samuel
-
Mohyla René
(3)
6:1, 5:7, 1:0 (4)
Kindl
-
Mohyla
Kindl
-
Mohyla
Kovárník Lukáš
-
Štěpánek Adam
6:3, 6:3
Kovárník
-
Štěpánek
Roček Vilém
-
Roček Eduard
6:2, 1:6, 1:0 (5)
Šafránek
-
Havlín
Šafránek Šimon
-
Havlín Oskar
Roček Vilém
-
Roček Eduard
6:2, 6:4
Roček Vilém
-
Roček Eduard
Roček Vilém
-
Roček Eduard
(4)
Roček Vilém
-
Roček Eduard
6:3, 6:3
Kujal
-
Beran
Kujal Matyáš
-
Beran Zdeněk
Bartůška Jan
-
Günther
6:1, 6:1
Bartůška Jan
-
Günther
Bartůška Jan
-
Günther Max
(2)
Rozhodčí turnaje:
Macura Viktor (platná licence AV do 31.12.2026)
Hrací plán byl automaticky vylosován
11.03.2023 13:23:45
Počet dvojic
9
Nasazení
CŽ
BH
Roček Eduard
80
25
Nosek Adam
102
20
Mohyla René
187
15
Günther Max
189
15
Šafránek Šimon
209
12
Bartůška Jan
216
12
Sladkovský Vavřinec
233
12
Havlín Oskar
252
12
Kategorie : 6
Součet BH: 123
Kódové číslo akce: 704125
Tisková PDF verze hracího plánu