Český tenisový svaz

Urban Sebastián

Datum narození:
17.10.2011
Platnost reg. do:
30.09.2025
Klub:
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
Tenisový klub Havlíčkův B
307 (9)
 
 
 
2022-L
Tenisový klub Havlíčkův B
215 (12)
 
 
 
2023
Tenisový klub Havlíčkův B
141 (20)
833 (3)
 
 

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.12.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 7/7

0
2
11.12.2021, HIGHLAND SPORT CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/4

15
3
17.12.2021

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 5/-

0
4
28.12.2021

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 7/7

0
5
08.01.2022, ALLETUC KK CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/4

20
6
15.01.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 6/5

14
7
22.01.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 5/5

10
8
29.01.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/4

20
9
05.02.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/-

10
10
26.02.2022, HEAD Cup

TJ Žďár nad Sázavou (C - 500), K: 5/5

0
11
05.03.2022, EDEN HK CUP

Tenisový klub Eden (C - 500), K: 4/4

30
12
11.03.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

15
13
19.03.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 7/7

0
14
26.03.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

20
15
21.05.2022, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

30
16
11.06.2022, JUNIOR CUP Kroměříž

TC Bajda Kroměříž (C - 300), K: 5/5

20
17
01.07.2022

TK Pelhřimov (B - 400), K: 8/-

0
18
02.07.2022, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (C - 300), K: 4/4

20
19
09.07.2022, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

16
20
18.07.2022

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

0
21
23.07.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
22
30.07.2022

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 300), K: 5/5

20
23
20.08.2022

TK Znojmo (C - 300), K: 4/4

20
24
27.08.2022

TC ESO Praha z.s. (C - 300), K: 4/-

30
25
02.09.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/-

0
26
10.09.2022, Granit Cup

TJ Žďár nad Sázavou (B - 400), K: 9/9

19
27
17.09.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

30
28
24.09.2022

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 300), K: 5/4

20
29
28.09.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 7/6

18
 Jednotlivci celkem
412/29

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.12.2021, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 7/7

13
2
11.12.2021, HIGHLAND SPORT CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/4

15
3
17.12.2021

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 5/-

-
4
28.12.2021

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 7/7

0
5
08.01.2022, ALLETUC KK CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/4

15
6
15.01.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 6/5

0
7
22.01.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 5/5

10
8
29.01.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/4

10
9
05.02.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/-

-
10
26.02.2022, HEAD Cup

TJ Žďár nad Sázavou (C - 500), K: 5/5

10
11
05.03.2022, EDEN HK CUP

Tenisový klub Eden (C - 500), K: 4/4

0
12
11.03.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

7
13
19.03.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 7/7

0
14
26.03.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

10
15
21.05.2022, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

0
16
11.06.2022, JUNIOR CUP Kroměříž

TC Bajda Kroměříž (C - 300), K: 5/5

15
17
01.07.2022

TK Pelhřimov (B - 400), K: 8/-

-
18
02.07.2022, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (C - 300), K: 4/4

15
19
09.07.2022, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

16
20
18.07.2022

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

0
21
23.07.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
22
30.07.2022

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 300), K: 5/5

10
23
20.08.2022

TK Znojmo (C - 300), K: 4/4

0
24
27.08.2022

TC ESO Praha z.s. (C - 300), K: 4/-

-
25
02.09.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/-

-
26
10.09.2022, Granit Cup

TJ Žďár nad Sázavou (B - 400), K: 9/9

10
27
17.09.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

-
28
24.09.2022

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 300), K: 5/4

10
29
28.09.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 7/6

10
 Jednotlivci celkem
176/23
26.02.2022, HEAD Cup

TJ Žďár nad Sázavou (C - 500), K: 5/5

8>4 Urban, Hranický - Fiala, Zita 3:6, 6:2, 1:0 (2)
4>2 Paleček, Hubcej - Urban, Hranický 7:5, 6:3
získané body: 10 b.
09.07.2022, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

16>8 Urban, Paleček - Švanda, Holík 7:5, 2:6, 1:0 (8)
8>4 Horáček, Koc - Urban, Paleček 6:0, 6:1
získané body: 16 b.
30.07.2022

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 300), K: 5/5

8>4 Tichy, Urban - Nosaľ, Švestka 6:2, 6:0
4>2 Mrazek, Ječmínek - Tichy, Urban 6:4, 4:6, 1:0
získané body: 10 b.
20.08.2022

TK Znojmo (C - 300), K: 4/4

4>2 Kindl, Mohyla - Urban, Zita 0:6, 6:1, 1:0
získané body: 0 b.
10.09.2022, Granit Cup

TJ Žďár nad Sázavou (B - 400), K: 9/9

32>16 Sirový, Urban - Hromádka, Zita 6:4, 4:6, 1:0 (9)
16>8 Jaroš, Janoušek - Sirový, Urban 6:0, 6:0
získané body: 10 b.
24.09.2022

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 300), K: 5/4

8>4 Tichy, Urban - Pronco, Toman 6:1, 6:2
4>2 Tichy, Urban - Stezka, Hladký 6:3, 6:4
2>1 Novotný, Sirový - Tichy, Urban 6:4, 6:3
získané body: 10 b.
28.09.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 7/6

16>8 Sirový, Urban - Romba, Rusňák 6:2, 2:6, 1:0
8>4 Roček, Hron - Sirový, Urban 6:2, 6:0
získané body: 10 b.