Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Mistrovství ČR
Pořadatel:  ČTS
Datum:  26.-31.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Ladman Filip (1)
 
 
 
ZAVŘEL JAROSLAV
6:3, 7:5
 
Krechler Daniel
6:0, 6:4
 
Eversfield Thomas
6:3, 3:6, 6:2
 
Kotrba Adam
6:4, 6:4
 
Vaněk Daniel (11)
6:4, 6:3
 
 
 
Čank Tobiáš (13)
6:1, 6:4
 
 
 
Kusý Jakub
6:3, 1:6, 6:4
 
Vymazal Kryštof
6:1, 6:1
 
Jirásek Milan
6:0, 6:3
 
Laššan Radek
5:7, 6:3, 6:3
 
Krejčí Tomáš (8)
6:0, 6:1
 
 
 
Čepelík Matouš (3)
6:3, 6:1
 
 
 
Robenek Štěpán
6:4, 6:7 (5), 6:4
 
Holub Martin
6:1, 6:3
 
Šidlík Jan
6:1, 6:3
 
Techlovský Tomáš
3:6, 6:4, 7:5
 
Střílka Sven (14)
4:6, 6:4, 6:2
 
 
 
Fejka Matěj (12)
6:1, 6:1
 
 
 
Fedor Jakub
3:6, 7:5, 6:2
 
Dufek Pavel Oliver
6:4, 3:6, 6:4
 
Majc Mário
6:2, 4:6, 6:4
 
Rat Daniel
6:3, 7:6 (5)
 
Lebiš Josef (5)
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Psota Jan (7)
 
Svozil Václav
1:6, 6:4, 4:1, scr.
 
Zeman Jakub
6:7 (4), 6:4, 6:0
 
Wirgler Tomáš
6:4, 6:1
 
Kliment Matúš
6:3, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Svoboda Josef (16)
 
 
6:3, 7:5
 
Spáčil Jan (10)
 
Šimek Kristián
7:6 (3), 5:7, 7:5
 
Černovický Jakub
7:5, 6:1
 
Žahour Richard
4:6, 6:3, 6:2
 
Köhler Matěj
7:6 (6), 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Škrlík Mathias (4)
 
 
6:4, 6:7 (3), 6:2
 
Kotrc Aleš (6)
 
Vágner Dominik
6:3, 6:2
 
Novák Matěj
scr.
 
Kreysa Jan
6:3, 6:2
 
Kollert Jonáš
6:1, 3:6, 6:1
 
 
6:3, 6:4
 
Zerai Rayen (9)
 
 
6:4, 6:2
 
Dujka Dominik (15)
 
Rakouš Michal
1:6, 7:6 (3), 6:0
 
Moravec Nicolas
6:2, 6:4
 
Šipula David
6:7 (2), 6:2, 6:3
 
Klimša Ondřej
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:4
 
Komínek Kryštof (2)
 
Rozhodčí turnaje: Vlk Josef (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program NEDĚLE 31.7.2022 Dvouhra Fi 9:30 Lebiš - Spáčil scr. Vágner - poranění ruky scr. Psota - nevolnost
Počet účastníků48
NasazeníBH
Ladman Filip 360
Komínek Kryštof 1145
Čepelík Matouš 1245
Škrlík Mathias 1445
Lebiš Josef 1535
Kotrc Aleš 2035
Psota Jan 2135
Krejčí Tomáš 2230
Kategorie : 15Součet BH: 330
Kódové číslo akce: 512700

Čepelík Matouš - Komínek Kryštof (1)
 
 
 
Žahour Richard - Zeman Jakub
6:2, 6:4
 
Kotrba Adam - ZAVŘEL JAROSLAV
6:1, 6:2
 
Techlovský Tomáš - Köhler Matěj
6:2, 6:4
 
 
 
Krejčí Tomáš - Fejka Matěj (5)
6:1, 6:3
 
 
 
Škrlík Mathias - Lebiš Josef (3)
6:3, 6:4
 
 
 
Vágner Dominik - Novák Matěj
6:0, 6:2
 
Krechler Daniel - Kreysa Jan
scr.
 
Moravec Nicolas - Šimek Kristián
1:6, 7:5, 1:0 (7)
 
Šidlík Jan - Černovický Jakub
6:0, 6:0
 
Kusý Jakub - Spáčil Jan (7)
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Zerai Rayen - Čank Tobiáš (6)
 
Dujka Dominik - Fedor Jakub
6:3, 6:4
 
Robenek Štěpán - Laššan Radek
6:2, 3:6, 1:0 (5)
 
Rakouš Michal - Wirgler Tomáš
4:6, 6:3, 1:0 (9)
 
Klimša Ondřej - Majc Mário
6:4, 7:6 (4)
 
 
0:6, 6:4, 1:0 (5)
 
Kotrc Aleš - Psota Jan (4)
 
 
6:4, 6:7 (2), 1:0 (3)
 
Střílka Sven - Vymazal Kryštof (8)
 
Dufek Pavel Oliver - Eversfield Thomas
6:2, 7:5
 
Kollert Jonáš - Jirásek Milan
7:5, 6:2
 
Svoboda Josef - Rat Daniel
6:1, 6:2
 
Šipula David - Svozil Václav
6:1, 7:6 (0)
 
 
6:4, 4:6, 1:0 (7)
 
Vaněk Daniel - Ladman Filip (2)
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Ladman Filip 360
Komínek Kryštof 1145
Čepelík Matouš 1245
Škrlík Mathias 1445
Lebiš Josef 1535
Kotrc Aleš 2035
Psota Jan 2135
Krejčí Tomáš 2230
Kategorie : 15Součet BH: 330
Kódové číslo akce: 514700

Tisková PDF verze hracího plánu