Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lokomotiva CUP
Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  19.-22.02.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Vaněk Daniel
 
Witoš Ondřej
6:1, 6:1
 
Vrána Václav
6:1, 6:1
 
Gebala Marek
6:4, 6:4
 
Rieser Sedrik Aurelius
6:1, 6:4
 
Hošpes Matyáš
6:2, 6:2
 
Dymák Filip
6:2, 6:2
 
Kolesár Matyáš
6:1, 6:1
 
Černovický Jakub
7:5, 6:1
 
LUKŠ PATRIK
6:1, 6:0
 
Perůtka Matyáš
6:2, 6:2
 
Holub Jakub
6:1, 6:1
 
Moravec Nicolas
6:2, 7:6
 
Bláha Karel
6:1, 6:1
 
Mohamed Rahman
7:5, 6:1
 
Janoštík Lukáš
6:3, 6:3
 
Kotrba Adam
6:2, 6:2
 
Hloušek František
6:4, 6:2
 
Fidler Tomáš
6:4, 6:4
 
Minx Vojta
6:0, 6:0
 
Svoboda Josef
6:1, 5:7, 6:3
 
Škopek David
6:4, 6:3
 
Roubík Martin
6:1, 6:1
 
Fejka Matěj
6:1, 6:0
 
Eversfield Thomas
2:6, 6:1, 6:3
 
Linhart Adam
6:1, 6:1
 
Svoboda Patrik
7:5, 7:5
 
Slavík  Jakub
5:7, 6:3, 6:0
 
Köhler Matěj
6:0, 6:2
 
Fencl Tomáš
6:4, 6:2
 
Salivar Sebastian
6:1, 6:3
 
Rat Daniel
6:2, 6:4
 
Rozhodčí turnaje: Hejna Miloslav (platná licence B do 30.04.2022)
Poznámka pořadatele: Program sobota 19.2. 1. kolo + 2. kolo dvouhra (předkolo čtyřhry) 9:00 Vaněk-Witoš, Vrána-Gebala, Rieser-Hošpes, Dymák-Kolesár 10:00 Černovický-Lukš, Perůtka-Holub, Moravec-Bláha, Mohamed-Janoštík 11:00 Kotrba-Hloušek, Fidler-Minx, Svoboda J.-Škopek, Roubík-Fejka 12:30 Eversfield-Linhart, Svoboda P.-Slavík, Köhler-Fencl, Salivar-Rat Možnost rozehrávka od 8:30. Přihlášky do čtyřhry do 13:00 hod. Rozhodčí turnaje Milan Lekič; +420 608 952 848 Propozice na 21.2. pondělí : Rozehrávka 8.30-8.50 V 9.00 startuje semifinále dvouhry. Další zápasy dle dohody.
Počet účastníků32
NasazeníBH
Vaněk Daniel 4325
Rat Daniel 5120
Černovický Jakub 5520
Fejka Matěj 6420
Kotrba Adam 6720
Eversfield Thomas 8515
Kolesár Matyáš 9915
Janoštík Lukáš 10115
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 502107

Vaněk Daniel - Fejka Matěj
 
 
 
Svoboda Patrik - Fencl Tomáš
6:0, 6:2
 
Roubík Martin - Gebala Marek
6:1, 6:4
 
Hošpes Matyáš - Sirotek Oskar
6:1, 6:2
 
Perůtka Matyáš - Kolesár Matyáš
6:4, 6:1
 
Janoštík Lukáš - Witoš Ondřej
6:2, 6:1
 
Mohamed Rahman - Köhler Matěj
5776-.1
 
Moravec Nicolas - Linhart Adam
1:0, scr.
 
LUKŠ PATRIK - Hloušek František
7:5, 6:3
 
Vrána Václav - Slavík  Jakub
6:4, 3:6, 1:0 (10)
 
Kotrba Adam - Eversfield Thomas
6:2, 6:4
 
Minx Jindřich - Minx Vojta
6:2, 6:4
 
Salivar Sebastian - Škopek David
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Černovický Jakub - Rat Daniel
 
Počet dvojic14
NasazeníBH
Vaněk Daniel 4325
Rat Daniel 5120
Černovický Jakub 5520
Fejka Matěj 6420
Kotrba Adam 6720
Eversfield Thomas 8515
Kolesár Matyáš 9915
Janoštík Lukáš 10115
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 504107

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sirotek Oskar22.11.2008TJ Spoje Praha