Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  východočeský
Datum:  21.-23.05.
Věk. kategorie:  dorost
Nápravník Adam (1)
 
Bezdíček Bohumil
7:5, 7:6 (2)
 
Dymák Filip
6:1, 6:1
 
Hep Matyáš
6:3, 6:0
 
Šrámek Erik
6:0, 6:1
 
Svoboda Adam
6:4, 6:1
 
Silbernágl Kryštof
7:5, 5:7, 6:3
 
Matějíček Petr (6)
6:4, 6:3
 
Rouchal Dominik (3)
4:6, 7:6 (1), 7:5
 
Čapek Bohumil
6:3, 6:2
 
Drápela Daniel
6:2, 6:1
 
Krupička Matěj
6:3, 6:2
 
Koutník Tomáš
6:2, 6:1
 
Kastner Leoš
6:2, 6:4
 
Pejsar Jiří
6:2, 6:2
 
Vala Filip (5)
6:1, 6:0
 
Krejčí Jan (8)
scr.
 
Malý Jakub
6:2, 6:3
 
Král Libor
6:2, 6:4
 
Vágner Dominik
6:3, 6:4
 
Podrábský Miroslav
7:6 (2), 6:2
 
Záplata Ondřej
7:5, 6:0
 
Brůna  Daniel
6:2, 6:2
 
Fiala Martin (4)
6:1, 6:0
 
Košek Adam (7)
6:3, 7:6 (6)
 
Zalabák Ondřej
6:1, 6:1
 
Smuts Daniel
6:0, 6:0
 
Javůrek Petr
6:3, 6:2
 
Polášek David
6:0, 6:0
 
Flídr Rodan
6:2, 6:1
 
Motal Jan
6:1, 6:2
 
Šmejkal Šimon (2)
6:1, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Sychrovský Pavel (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele:

PROGRAM PONDĚLÍ 23.5.

15:00 hod.: finále 2hry.

Finálové utkání hráč Krejčí skrečoval ze zdravotních důvodů.
Utkání o 3.místo: Šmejkal - Nápravník scr. (ve prospěch hráče Šmejkala).

PROGRAM NEDĚLE 22.5.

Aktuální rozpisy a výsledky během turnaje budou na: courthive.com/live/CTS

9:00 hod.: čtvrtfinále 2hry, po odpočinku semifinále 2hry.

Tresty: Šmejkal - napomenutí - neslušné vyjadřování. Rouchal - napomenutí - odpálení míče.

PROGRAM SOBOTA 21.5.

9:00 hod. (zahájení utkání, nikoli čas příjezdu): Nápravník, Bezdíček, Dymák, Hep, Šrámek, Svoboda, Silbernágl, Matějíček, Rouchal, Čapek, Drápela, Krupička, Koutník, Kastner, Pejsar, Vala, Krejčí, Malý, Král, Vágner, Podrábský, Záplata.

ND 10:00 hod.: Brůna, Fiala, Košek, Zalabák, Smuts, Javůrek, Polášek, Flídr, Motal, Šmejkal.

Připomenutí pravidel/SŘT: Hráči musí nastoupit na dvorec do 5 minut od vyvolání zápasu, jinak může být utkání skrečováno (čl.23). Hráči mají na rozehrávku (warm-up) maximálně 5 minut od nastoupení na dvorec, jinak jim může být udělen trest za zdržování hry (čl.21).

Přihlášky do 4hry do 12:00 hod - přihlašovací listina na nástěnce v areálu klubu.

Platba startovného 300 Kč nejpozději 15 minut před začátkem prvního utkání, prosíme pokud možno o přesnou částku.

Způsob hry:
2hra: celý 3.set
4hra: No-Ad (bez výhod), super tie-break do 10 bodů místo 3.setu.

Zveřejněno v pátek v 18:25 hod.

Počet účastníků32
NasazeníBH
Nápravník Adam 5020
Šmejkal Šimon 10615
Rouchal Dominik 11515
Fiala Martin 11615
Vala Filip 13912
Matějíček Petr 14912
Košek Adam 15012
Krejčí Jan 15912
Kategorie : 8Součet BH: 113
Kódové číslo akce: 312920

Šmejkal Šimon - Nápravník Adam (1)
 
 
 
Čapek Bohumil - Smuts Daniel
6:1, 6:3
 
Krupička Matěj - Zalabák Ondřej
6:3, 6:4
 
Fiala Martin - Záplata Ondřej (3)
6:1, 6:0
 
Drápela Daniel - Podrábský Miroslav
2:6, 6:2, 1:0 (7)
 
Svoboda Adam - Flídr Rodan
6:4, 6:1
 
Pejsar Jiří - Javůrek Petr
6:2, 2:6, 1:0 (10)
 
Koutník Tomáš - Malý Jakub
7:5, 6:3
 
Vala Filip - Bezdíček Bohumil
6:2, 6:0
 
 
5:7, 6:1, 1:0 (9)
 
Král Libor - Košek Adam (4)
 
Vágner Dominik - Motal Jan
6:3, 6:3
 
Urbánek Milan - Hep Matyáš
6:3, 2:6, 1:0 (7)
 
 
6:1, 6:1
 
Krejčí Jan - Rouchal Dominik (2)
 
Poznámka pořadatele:

PROGRAM NEDĚLE 22.5.

ND 14:45 hod.: semifinále 4hry, po odpočinku finále 4hry.

Počet dvojic13
NasazeníBH
Nápravník Adam 5020
Šmejkal Šimon 10615
Rouchal Dominik 11515
Fiala Martin 11615
Vala Filip 13912
Košek Adam 15012
Krejčí Jan 15912
Záplata Ondřej 17712
Kategorie : 8Součet BH: 113
Kódové číslo akce: 314920

Tisková PDF verze hracího plánu