Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  TK SC OSTRAVA
Datum:  22.-26.07.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Švojgr Kryštof (1)
 
 
 
Bako Jan
2:6, 6:2, 6:1
 
Šmejkal Šimon
4:6, 6:1, 6:1
 
Krupa Lukáš
6:1, 6:0
 
Blaška Sebastian
6:1, 6:1
 
Blumaier Daniel (14)
5:7, 7:5, 6:0
 
 
 
Doskočil Martin (15)
6:4, 7:5
 
 
 
Knesl David
6:2, 7:5
 
Bureš Oliver
3:6, 6:1, 6:3
 
Veigl Jakub
6:4, 6:3
 
Prokeš Bedřich
6:3, 3:6, 6:3
 
Voleský Jakub (5)
6:3, 6:3
 
 
 
Fáček Jan (3)
6:3, 7:5
 
 
 
Chodura Sebastian
3:6, 6:1, 6:2
 
Valenta Radim
6:4, 6:4
 
Pospíšil Matěj
1:6, 6:4, 6:4
 
Olša Michal
6:1, 6:3
 
Stauch Daniel (10)
2:6, 6:0, 6:1
 
 
 
Kozumplík Michal (12)
6:3, 6:3
 
 
 
Frömel Karel
6:2, 5:7, 6:2
 
Laštovička Luboš
6:2, 6:4
 
Beránek Ondřej
6:4, 6:2
 
Burda Oliver Petr
5:7, 6:1, 7:5
 
Vacula Filip (7)
7:6, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Vlček Daniel (6)
 
Kločurek Daniel
7:6, 5:7, 6:4
 
Olšar Štěpán
4:6, 6:2, 6:4
 
Černý Jan
6:4, 7:5
 
Šiler Martin
6:4, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Rosický Jan (11)
 
 
6:4, 1:6, 6:4
 
Juřena Michal (16)
 
Lankočí Matyáš
6:4, 6:2
 
Leipner Petr
6:1, 6:2
 
Klimša Ondřej
6:4, 7:5
 
Šimeček David
6:2, 6:1
 
 
3:6, 6:4, 6:4
 
Mach Štěpán (4)
 
 
6:3, 5:7, 6:1
 
Vašíř Adam (8)
 
Vidlář Tomáš
7:6, scr.
 
Fedor Jakub
6:1, 6:1
 
Krakovský Denis
6:7, 7:5, 6:2
 
Pečonka Jaromír
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:1
 
Paroulek Filip (13)
 
 
6:4, 6:7, 6:1
 
Bien Daniel (9)
 
Postupa Martin
6:1, 6:2
 
Vala Filip
6:2, 6:1
 
Pešat Oliver
6:1, 6:3
 
Krahulec Jan
6:3, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Horák Filip (2)
 
Rozhodčí turnaje: Eliáš Miroslav (platná licence AV do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele: Program pondělí 9.00 Švojgr - Doskočil, Stauch - Rfömel, Kločůrek - Leipner, Vidlář - Bien 11.30 semifinále dvouhra 14.00 semifinále čtyřhra Program neděle 8.00 Kločůrek - Rosický; Leipner - Šimeček 8.30 Švojgr - Blumaier; Doskočil - Voleský; Frömel - Vacula; Fáček - Stauch 9.30 Vidlář - Paroulek; Bien - Horák Čtyřhra 10.30 Kločůrek, Bureš - Olšar, Šimeček 11.00 ostatní hráči čtyřhry Program sobota 9:00 "BA3 Bako - Šmejkal"; "BA4 Krupa - Blaška"; "BA5 Knesl - Bureš"; "BA6 Veigl - Prokeš"; "BA7 Chodura - Valenta"; " BA8 Pospíšil - Olša" "BA9 Frömel - Laštovička" 10:30 "SC6 Beránek - Burda"; "SC2 Kločůrek - Olšar"; "SC3 Černý - Šiler"; "SC4 Lankočí - Leipner"; "SC5 Klimša - Šimeček"; "SC1 Vidlář - Fedor"; "BA1 Krakovský - Pečonka"; "BA2 Postupa - Vala"; "BA3 Pešat - Krahulec" 12:00 "BA5 Doskočil x Knesl/Bureš"; "BA6 Krupa/Blaška x Blumaier"; "BA7 Švojgr x Bako/Šmejkal"; "BA8 Veigl/Prokeš x Voleský"; "BA9 Fáček xChodura/Valenta" 13:00 "SC1 Pospíšil/Olša x Stauch"; "SC2 Kozumplík x Frömel/Laštovička"; "SC3 Beránek/Burda x Vacula"; "SC4 Vlček x Kločůrek/Olšar" "SC5 Černý/Šiler x Rosický"; "SC6 Juřena x Lankočí/Leipner"; "BA1 Klimša/Šimeček x Mach"; "BA2 Vašíř x Vidlář/Fedor"; "BA3 Krakovský/Pečonka xParoulek"; "BA4 Bien x Postupa/Vala"; "BA5 Pešat/Krahulec xHorák"
Počet účastníků48
NasazeníBH
Švojgr Kryštof 3625
Horák Filip 4025
Fáček Jan 4425
Mach Štěpán 5220
Voleský Jakub 5420
Vlček Daniel 5520
Vacula Filip 5620
Vašíř Adam 5720
Kategorie : 12Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 312078

Švojgr Kryštof - Horák Filip (1)
 
 
 
Blaška Sebastian - Prokeš Bedřich
scr.
 
Olša Michal - Vala Filip
6:4, 3:6, 1:0
 
Kločurek Daniel - Bureš Oliver
2:6, 6:0, 1:0
 
Olšar Štěpán - Šimeček David
7:6, 7:6
 
Laštovička Luboš - Vidlář Tomáš (8)
7:6, 6:4
 
 
 
Voleský Jakub - Paroulek Filip (4)
7:5, 6:7, 1:0
 
 
 
Pečonka Jaromír - Postupa Martin
7:5, 7:5
 
Holub Lukáš J. - Šiler Martin
6:1, 6:1
 
Káňa Viktor - Krakovský Denis
6:4, 6:2
 
Krupa Lukáš - Vacula Filip
6:1, 6:4
 
Stauch Daniel - Frömel Karel (6)
7:6, 6:3
 
 
 
 
6:3, 1:6, 1:0
 
Rosický Jan - Leipner Petr (7)
 
Burda Oliver Petr - Šmejkal Šimon
6:0, 6:2
 
Chodura Sebastian - Doskočil Martin
6:1, 7:5
 
Knesl David - Beránek Ondřej
7:6, 6:2
 
Fedor Jakub - Klimša Ondřej
6:3, 6:2
 
 
6:4, 6:4
 
Kozumplík Michal - Mach Štěpán (3)
 
 
6:2, 6:4
 
Bien Daniel - Juřena Michal (5)
 
Černý Jan - Veigl Jakub
6:4, 6:4
 
Blumaier Daniel - Valenta Radim
6:1, 6:4
 
Pešat Oliver - Pospíšil Matěj
6:4, 2:6, 1:0
 
Bako Jan - Lankočí Matyáš
7:6, 7:5
 
 
6:4, 6:1
 
Vlček Daniel - Fáček Jan (2)
 
Rozhodčí turnaje: Eliáš Miroslav (platná licence AV do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele: Program pondělí 9.00 Švojgr - Doskočil, Stauch - Rfömel, Kločůrek - Leipner, Vidlář - Bien 11.30 semifinále dvouhra 14.00 semifinále čtyřhra Program neděle 8.00 Kločůrek - Rosický; Leipner - Šimeček 8.30 Švojgr - Blumaier; Doskočil - Voleský; Frömel - Vacula; Fáček - Stauch 9.30 Vidlář - Paroulek; Bien - Horák Čtyřhra 10.30 Kločůrek, Bureš - Olšar, Šimeček 11.00 ostatní hráči čtyřhy
Počet dvojic24
NasazeníBH
Švojgr Kryštof 3625
Horák Filip 4025
Fáček Jan 4425
Mach Štěpán 5220
Voleský Jakub 5420
Vlček Daniel 5520
Vacula Filip 5620
Bien Daniel 5920
Kategorie : 12Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 314078

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Krňávek David07.10.2006TC Brno.
Elich Samuel01.12.2004SK Aritma Praha
Šima Patrik16.03.2008Tenisový klub Studénka z.s.