Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
TC Brno CUP
Pořadatel:
TC Brno.
Datum:
04.-06.03.
Věk. kategorie:
dorost
Krňávek David
(1)
Krňávek
Krňávek
PALME PROKOP
6:0, 6:0
Svoboda
Svoboda Tomáš
6:2, 6:3
Krňávek
Štourač Jan
6:0, 6:2
Gebel
Gebel Jáchym
scr.
Blaška
Blaška Sebastian
(5)
6:2, 6:1
Blaška
Blumaier
Kilian Darek
(3)
6:1, 6:2
Kilian
Kilian
Šrenk Jakub
6:3, 3:6, 1:0 (2)
Kněžínek
Kněžínek Filip
6:2, 6:0
Blumaier
CEBÁK FABIÁN
6:4, 6:4
CEBÁK
Různar Kryštof
scr.
Blumaier
Blumaier Daniel
(7)
6:0, 6:0
Blumaier
Wygona
6:3, 2:6, 1:0 (3)
Melichar
Melichar Ivan
(6)
Melichar
Průdek Šimon
6:1, 6:4
Blažek
Blažek Ctirad
7:5, 6:3
Melichar
Studený Václav
6:2, 7:5
Kuba
Kuba Tomáš
2:6, 7:5, 1:0 (10)
Votřel
6:1, 7:6 (3)
Votřel
Votřel Petr
(4)
Wygona
6:2, 6:1
Kučera
Kučera Daniel
(8)
Kučera
Odstrčil Lukáš
6:0, 6:0
Vondráček
Vondráček Robert
6:2, 6:0
Wygona
Schneider František
6:1, 6:0
Wygona
Wygona Jan Karol
6:0, 6:0
Wygona
6:1, 6:4
Zerai
Zerai Rayen
(2)
Rozhodčí turnaje:
Šafránek Štěpán (platná licence AV do 31.12.2023)
Hrací plán byl automaticky vylosován
03.03.2023 18:30:01
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Krňávek David
130
15
Zerai Rayen
159
12
Kilian Darek
211
9
Votřel Petr
230
9
Blaška Sebastian
232
9
Melichar Ivan
243
9
Blumaier Daniel
267
9
Kučera Daniel
285
9
Kategorie : 5
Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 302102
Krňávek David
-
Votřel Petr
(1)
Krňávek
-
Votřel
Šrenk Jakub
-
CEBÁK FABIÁN
6:0, 6:4
Krňávek
-
Votřel
Kučera Daniel
-
Studený Václav
(4)
6:4, 6:4
Kučera
-
Studený
Blažek Ctirad
-
Kněžínek Filip
2:6, 6:3, 1:0 (4)
Zerai
-
Blaška
Průdek Šimon
-
Vondráček Robert
5:7, 6:3, 1:0 (8)
Kilian
-
Blumaier
Kilian Darek
-
Blumaier Daniel
(3)
6:2, 6:0
Zerai
-
Blaška
Kuba Tomáš
-
Gebel Jáchym
6:4, 7:6 (3)
Zerai
-
Blaška
Zerai Rayen
-
Blaška Sebastian
(2)
6:2, 6:1
Rozhodčí turnaje:
Šafránek Štěpán (platná licence AV do 31.12.2023)
Hrací plán byl automaticky vylosován
04.03.2023 13:31:23
Počet dvojic
8
Nasazení
CŽ
BH
Krňávek David
130
15
Zerai Rayen
159
12
Kilian Darek
211
9
Votřel Petr
230
9
Blaška Sebastian
232
9
Blumaier Daniel
267
9
Kučera Daniel
285
9
CEBÁK FABIÁN
356
6
Kategorie : 4
Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 304102
Tisková PDF verze hracího plánu