Český tenisový svaz

Gebel Jáchym

Datum narození:
03.01.2007
Platnost reg. do:
25.11.2024
Klub:
LTC Velen Boskovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
LTC Velen Boskovice
1435 (4)
 
 
 
2019
LTC Velen Boskovice
505 (9)
 
 
 
2020
LTC Velen Boskovice
294 (1)
651 (4)
 
 
2021
LTC Velen Boskovice
 
285 (9)
 
 
2022-Z
LTC Velen Boskovice
 
105 (1)
520 (4)
 
2022-L
LTC Velen Boskovice
 
145 (1)
641 (4)
 
2023-Z
LTC Velen Boskovice
 
 
375 (6)
 
2023-L
LTC Velen Boskovice
 
 
335 (6)
 
2024-Z
LTC Velen Boskovice
 
 
253 (9)
 
2024-L
LTC Velen Boskovice
 
 
196 (12)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŔÍDA sk.BA
27.4.2024, LTC Velen Boskovice - TC Austerlitz
0
2.
III.TŔÍDA sk.BA
4.5.2024, SKP Kometa Brno - LTC Velen Boskovice
1
3.
III.TŔÍDA sk.BA
11.5.2024, LTC Velen Boskovice - TK TILIA Brno
1
4.
III.TŔÍDA sk.BA
25.5.2024, ŽLTC Brno C - LTC Velen Boskovice
1
5.
III.TŔÍDA sk.BA
1.6.2024, LTC Velen Boskovice - BLTC Brno C
1
6.
III.TŔÍDA sk.BA
15.6.2024, Tatran Brno Kohoutovice - LTC Velen Boskovice
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŔÍDA sk.BA
27.4.2024, LTC Velen Boskovice - TC Austerlitz
3
2.
III.TŔÍDA sk.BA
4.5.2024, SKP Kometa Brno - LTC Velen Boskovice
1
3.
III.TŔÍDA sk.BA
11.5.2024, LTC Velen Boskovice - TK TILIA Brno
0
4.
III.TŔÍDA sk.BA
25.5.2024, ŽLTC Brno C - LTC Velen Boskovice
0
5.
III.TŔÍDA sk.BA
1.6.2024, LTC Velen Boskovice - BLTC Brno C
1
6.
III.TŔÍDA sk.BA
15.6.2024, Tatran Brno Kohoutovice - LTC Velen Boskovice
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
02.12.2023

TK TILIA Brno (C - 800), K: 5/5

8>4 Studený, Dufek - Kučera, Gebel 7:6 (4), 7:6 (2)
získané body: 0 b.
09.12.2023, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 800), K: 5/4

4>2 Studený, Svoboda - Gebel, Votřel 7:5, 6:7 (6), 1:0 (18)
získané body: 0 b.
16.12.2023

Sokol Letovice (C - 800), K: 5/5

8>4 Různar, Gebel - Klimeš, PALME 6:0, 6:1
4>2 Merta, Sandecky - Různar, Gebel 7:6 6:4
získané body: 9 b.
20.01.2024, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 800), K: 5/5

8>4 Gebel, Jurda - Jastrábek, Bačík 6:3, 6:1
4>2 Gebel, Jurda - Votřel, Různar 5:7, 6:1, 1:0 (3)
2>1 Koryťák, Wirgler - Gebel, Jurda 2:6, 6:4, 1:0 (9)
získané body: 13 b.
05.02.2024

TK TILIA Brno (C - 800), K: 4/4

4>2 Gebel, Různar - Šrenk, CEBÁK 6:2, 6:4
2>1 Vomela, Hlouch - Gebel, Různar 6:1, 6:2
získané body: 10 b.
24.02.2024

Sokol Letovice (C - 800), K: 4/4

4>2 Hotař, Řezanina - Gebel, CEBÁK 7:6 (3), 3:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
16.03.2024, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 800), K: 5/5

16>8 Gebel Jáchym- Hegr Tomáš6:0, 6:1
8>4 Průdek Šimon- Gebel Jáchym6:7 (4), 6:3, 1:0 (3)
získané body: 13 b.
16.03.2024, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 800), K: 5/5

8>4 Různar, Gebel - Votřel, Brtník 7:6 (4), 6:4
4>2 Doležal, Merta - Různar, Gebel 7:5, 6:1
získané body: 9 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA sk.AD
28.4.2024, LTC Velen Boskovice - TJ Žďár nad Sázavou
3
2.
II.TŔÍDA sk.AD
5.5.2024, Tenisový klub Tesla Brno - LTC Velen Boskovice
6
3.
II.TŔÍDA sk.AD
12.5.2024, LTC Velen Boskovice - TC-MJ TENIS Líšeň
6
4.
II.TŔÍDA sk.AD
26.5.2024, HTK Třebíč C - LTC Velen Boskovice
4
5.
II.TŔÍDA sk.AD
2.6.2024, LTC Velen Boskovice - TK Spartak Jihlava B
4
6.
II.TŔÍDA sk.AD
16.6.2024, SK Tenis Tišnov - LTC Velen Boskovice
9
 Družstva celkem (2hra)
32
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
45
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA sk.AD
28.4.2024, LTC Velen Boskovice - TJ Žďár nad Sázavou
5
2.
II.TŔÍDA sk.AD
5.5.2024, Tenisový klub Tesla Brno - LTC Velen Boskovice
5
3.
II.TŔÍDA sk.AD
12.5.2024, LTC Velen Boskovice - TC-MJ TENIS Líšeň
0
4.
II.TŔÍDA sk.AD
26.5.2024, HTK Třebíč C - LTC Velen Boskovice
3
5.
II.TŔÍDA sk.AD
2.6.2024, LTC Velen Boskovice - TK Spartak Jihlava B
0
6.
II.TŔÍDA sk.AD
16.6.2024, SK Tenis Tišnov - LTC Velen Boskovice
0
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
45
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38