Název: |
A2 - Kvalifikace MČR Optim Tour Houšťka cup |
Datum: |
04.-09.07. |
Pořadatel: |
LTC Houštka (A - 600) |
Dotace: |
60 |
Kódové číslo: |
216017 |
Dvorců + povrch: |
9 antuka |
Míče: |
Wilson |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Út do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Út do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Zlatohlávek Pavel |
Houštka 1259 | |
250 01 Stará Boleslav | |
Tel. (1): |
775 169 048 |
E-mail: |
pavel.zlatohlavek@mpss.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Pospíšilová Denisa | 08.06.1999 | TK Neridé | 32 |
25 |
17.06.2022 23:07:21 |
||
2. |
Petruželová Markéta | 09.04.2000 | LTK Liberec | 34 |
20 |
10.04.2022 21:27:19 |
||
3. |
Moravcová Adéla | 10.09.2003 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 35 |
20 |
72 |
08.05.2022 15:03:27 |
|
4. |
Rusová Alica | 05.02.1998 | Tennis Hill Havířov o.s. | 36 |
20 |
volná karta | 03.07.2022 13:32:07 |
|
5. |
Nová Andrea | 05.11.2003 | TJ Spoje Praha | 37 |
20 |
35 |
17.04.2022 22:30:00 |
|
6. |
Kroisová Adéla | 21.12.1999 | Tenisový klub Eden HK | 41 |
20 |
13.04.2022 10:15:59 |
||
7. |
Kněžková Nelly | 02.12.2003 | TK Sparta Praha | 45 |
20 |
99 |
18.04.2022 15:25:06 |
|
8. |
Svozilová Marie | 06.12.2002 | LTC Modřany 2005 | 47 |
20 |
17.06.2022 08:47:22 |
||
9. |
Šulcová Vanesa | 11.12.2004 | TJ Zbrojovka Vsetín | 48 |
20 |
62 |
20.06.2022 19:26:56 |
|
10. |
Slivová Markéta | 27.10.1997 | Slavoj Český Brod | 49 |
20 |
05.04.2022 20:16:51 |
||
11. |
Neradová Kamila | 21.02.2002 | TK Strakonice | 51 |
20 |
19.06.2022 12:09:49 |
||
12. |
Nováková Karolína | 26.10.2002 | TK Slavia Plzeň | 54 |
15 |
09.06.2022 16:50:27 |
||
13. |
Kotlíková Inez Maria | 31.01.2003 | TK Sparta Praha | 57 |
15 |
18.06.2022 15:01:33 |
||
14. |
Michálková Barbora | 03.04.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 59 |
15 |
19 |
17.06.2022 07:17:57 |
|
15. |
Charvátová Nela | 26.06.2006 | TK Most | 63 |
15 |
28 |
05.04.2022 13:21:07 |
|
16. |
Novotná Nikola | 01.11.1998 | LTC Modřany 2005 | 63 |
15 |
16.06.2022 21:11:13 |
||
17. |
Kajabová Klára | 24.06.2004 | TJ Zbrojovka Vsetín | 65 |
15 |
20 |
12.04.2022 09:14:16 |
|
18. |
Dohnalová Rozálie | 25.07.2002 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 67 |
15 |
volná karta | 28.06.2022 19:59:34 |
|
19. |
Kulhavá Veronika | 20.08.2001 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 68 |
15 |
18.06.2022 13:38:59 |
||
20. |
Kareisová Jana | 19.01.2006 | LTK Liberec | 75 |
15 |
54 |
24.05.2022 08:03:08 |
|
21. |
Řezníčková Natálie | 24.09.2004 | TK Kunštát | 77 |
15 |
50 |
30.04.2022 15:22:05 |
|
22. |
Šílová Nela | 19.05.2006 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 79 |
15 |
46 |
06.04.2022 08:29:48 |
|
23. |
Munzarová Lenka | 02.11.2003 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | 80 |
12 |
110 |
18.04.2022 18:58:19 |
|
24. |
Hejtmánková Sára | 17.03.2004 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 81 |
12 |
104 |
08.04.2022 15:55:07 |
|
25. |
Rainke Natálie | 18.04.2004 | TJ Spartak Trhové Sviny | 82 |
12 |
32 |
09.06.2022 21:16:01 |
|
26. |
Dörreová Adéla | 28.09.2002 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | 86 |
12 |
20.06.2022 08:31:22 |
||
27. |
Benešová Nicol | 16.09.2004 | SK JC Sport Opava | 87 |
12 |
119 |
21.06.2022 07:09:11 |
|
28. |
Slavíková Emma | 24.01.2003 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 90 |
12 |
114 |
17.05.2022 20:05:08 |
|
29. |
Jelínková Daniela | 02.10.2002 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 91 |
12 |
20.06.2022 12:45:40 |
||
30. |
Vajsejtlová Tereza | 02.03.2002 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 92 |
12 |
10.06.2022 09:47:34 |
||
31. |
Dvořáková Kristýna | 14.11.2003 | Tenis Cibulka | 96 |
12 |
491 |
volná karta | 16.06.2022 15:44:09 |
32. |
Křtěnová Sonja | 21.07.1998 | TO SK Mělník | 100 |
12 |
volná karta | 10.04.2022 10:32:35 |
|
33. |
Damašková Kristýna | 21.07.2005 | Tennis Hill Havířov o.s. | 104 |
12 |
34 |
05.04.2022 13:15:22 |
|
34. |
Zikmundová Valérie | 11.10.2006 | TK Sparta Praha | 169 |
9 |
55 |
volná karta | 24.06.2022 17:17:22 |
35. |
Zástěrová Lucie | 17.03.2005 | TK Zlín | 180 |
9 |
71 |
18.06.2022 15:15:00 |
|
36. |
Malatinská Justýna | 09.10.2001 | VSK VŠB-TU Ostrava | 181 |
9 |
volná karta | 21.06.2022 21:57:14 |
|
37. |
Vachková Valentina | 22.03.2007 | LTK Liberec | 183 |
9 |
101 |
16.05.2022 20:41:51 |
|
38. |
Drukerova Amelie Essie | 27.06.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 184 |
9 |
45 |
20.05.2022 12:03:29 |
|
39. |
Podškubková Klára | 25.07.2004 | TK Spartak Jihlava | 273 |
6 |
70 |
12.06.2022 20:43:16 |
|
40. |
Pancová Julie | 31.03.2007 | TK Slavia Plzeň | 286 |
6 |
62 |
23.06.2022 11:03:35 |
|
41. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
42. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
43. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
44. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
46. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
47. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
48. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Havlová Libuše | 28.05.2005 | TJ Spoje Praha | 101 |
12 |
90 |
26.06.2022 15:03:30 |
|
2. |
Bohatová Zuzana | 15.04.2001 | TJ Sokol Vysočany | 108 |
12 |
prezentována Q | 28.06.2022 11:09:09 |
|
3. |
Drudíková Monika | 07.03.2002 | LTK Klatovy | 113 |
12 |
prezentována Q | 22.06.2022 22:00:51 |
|
4. |
Čížková Pavla | 17.08.2004 | LTK Klatovy | 129 |
9 |
141 |
prezentována Q | 01.06.2022 08:58:53 |
5. |
Škachová Magdaléna | 08.12.2003 | LTC Slovan Kladno | 134 |
9 |
270 |
prezentována Q | 21.06.2022 22:19:44 |
6. |
Hrabalová Eliška | 21.09.2005 | TC Dvůr Králové, z.s. | 135 |
9 |
579 |
prezentována Q | 12.06.2022 08:58:04 |
7. |
Fuksová Natalie | 04.09.2005 | F.H.TK Dobřichovice | 149 |
9 |
120 |
prezentována Q | 29.06.2022 18:21:51 |
8. |
Vondrášková Kristýna | 26.12.1999 | TJ TK Hluboká nad Vltavou | 155 |
9 |
prezentována Q | 05.04.2022 08:30:39 |
|
9. |
Blaščíková Kateřina | 16.07.2003 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 160 |
9 |
279 |
prezentována Q | 08.06.2022 10:56:20 |
10. |
Petáková Helena | 21.04.2004 | F.H.TK Dobřichovice | 162 |
9 |
132 |
prezentována Q | 09.04.2022 14:29:52 |
11. |
Picková Věra | 14.03.2006 | Jiskra Velké Březno | 167 |
9 |
188 |
prezentována Q | 05.04.2022 05:20:37 |
12. |
Kučerová Tereza | 11.12.2001 | LTC Pardubice | 191 |
9 |
prezentována Q | 14.06.2022 22:25:37 |
|
13. |
Odehnalová Nela | 19.07.2005 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 200 |
6 |
236 |
prezentována Q | 24.04.2022 17:18:19 |
14. |
Hrabánková Kateřina | 01.09.2004 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 273 |
6 |
157 |
prezentována Q | 10.06.2022 09:12:18 |
15. |
Hozmanová Vanessa | 03.02.2003 | TK Radošovice | 320 |
4 |
prezentována Q | 27.06.2022 16:31:45 |
|
16. |
Kohoutková Natálie | 08.02.1999 | LTK Liberec | 326 |
4 |
prezentována Q | 29.06.2022 09:09:20 |
|
17. |
Peldová Nikola | 04.01.2006 | SK HAMR, z.s. | 590 |
3 |
430 |
12.04.2022 21:30:15 |
|
18. |
Jacobson Karolina | 20.03.2005 | TK Zlín | 658 |
1 |
prezentována Q | 09.06.2022 12:59:39 |
|
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Pávková Katrin | 06.07.2005 | I.ČLTK Praha | 279 |
6 |
18 |
odhlášeno hráčem | 02.06.2022 21:34:32 |
2. |
Gabrielová Aneta | 28.09.2006 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 258 |
6 |
227 |
odhlášeno hráčem | 12.06.2022 19:32:11 |
3. |
Pobořilová Aneta | 12.03.2004 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 119 |
12 |
39 |
odhlášeno hráčem | 17.06.2022 06:50:55 |
4. |
Vlčková Karolína | 17.10.2000 | TJ Spoje Praha | 31 |
25 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2022 21:24:15 |
|
5. |
Závišková Barbora | 03.04.2005 | TK Třebíč | 160 |
9 |
94 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2022 08:43:10 |
6. |
Poláková Tereza | 15.06.2004 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 60 |
15 |
21 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2022 12:25:34 |
7. |
Malá Natálie | 13.02.2006 | TK Sparta Praha | 166 |
9 |
47 |
IS: lhůta 5 dní | 27.06.2022 13:30:22 |
8. |
Urbanová Lucie | 14.02.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 44 |
20 |
15 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2022 05:00:53 |
9. |
Jandová Nela | 01.04.2007 | I.ČLTK Praha | 251 |
6 |
25 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2022 08:06:39 |
10. |
Sasinka Victoria | 14.11.2004 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 658 |
1 |
30 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2022 08:33:52 |
11. |
Filip Kateřina | 01.09.1999 | Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. | 116 |
12 |
odhlášeno pořadatelem | 29.06.2022 13:15:12 |
|
12. |
Heinzová Izabela | 11.12.2002 | Pašťa tenis, z.s. | 122 |
12 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2022 19:00:33 |
|
13. |
Paterová Natálie | 28.06.2005 | TK Sparta Praha | 310 |
4 |
28 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2022 20:59:36 |
14. |
Drukerová Liliana Tucky | 28.07.2002 | Sokol Říčany | 78 |
15 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2022 22:39:59 |
|
15. |
Mlenská Sára | 03.10.2006 | TK Sparta Praha | 133 |
9 |
364 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2022 18:12:46 |
16. |
Viďmanova Darja | 09.01.2003 | I.ČLTK Praha | 29 |
25 |
12 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2022 22:29:17 |
17. |
Kubíková Patricie | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 43 |
20 |
136 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2022 12:24:35 |