Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1 Optim Tour Šnajdr stavby Cup
Pořadatel:  TO SK Mělník
Datum:  06.-10.01.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Pospíšilová Denisa (1)
 
Pávková Katrin
6:0, 6:1
 
Mihoková Petra
6:2, 6:4
 
Závišková Barbora
7:6 (5), 6:1
 
Drukerova Amelie Essie
6:2, 6:2
 
Vachková Valentina
6:3, 6:3
 
Syrová Natálie
6:0, 2:0, scr.
 
Neradová Kamila (8)
6:3, 6:4
 
Nová Andrea (3)
6:2, 6:4
 
Zikmundová Valérie
scr.
 
Pobořilová Aneta
4:6, 6:4, 6:4
 
Odehnalová Nela
6:4, 6:0
 
Jiroušková Monika
6:4, 7:5
 
Janíčkovičová Nikol
7:6 (4), 7:6 (2)
 
Bohatová Zuzana
6:7 (0), 6:1, 6:1
 
Kajabová Klára (5)
6:0, 6:2
 
Kroisová Adéla (6)
7:5, 6:1
 
Paterová Natálie
6:1, 6:1
 
Havlová Libuše
7:5, 6:1
 
Damašková Kristýna
6:1, 6:1
 
Hranáčová Kristýna
6:4, 7:5
 
Šílová Nela
6:1, 6:4
 
Červenková Lucie
7:6 (2), 6:1
 
Moravcová Adéla (4)
4:6, 6:3, 6:1
 
Kareisová Jana (7)
6:4, 6:3
 
Poláková Tereza
7:6 (5), 7:6 (5)
 
Zámečníková Kristina
6:3, 5:7, 6:3
 
Huťková Valerie
4:6, 6:4, 6:4
 
Munzarová Lenka
6:4, 6:4
 
Rainke Natálie
6:4, 6:2
 
Vajsejtlová Tereza
6:2, 6:4
 
Petruželová Markéta (2)
6:4, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Šátral Jan (platná licence AV do 31.12.2026)
Poznámka pořadatele:

PROGRAM ÚTERÝ 10.1.

Možnost rozehrávky 9:00-9:30

9:30 FINÁLE Pospíšilová-Munzarová


Hrací plán byl automaticky vylosován 06.01.2023 17:18:28
Počet účastníků32
NasazeníBH
Pospíšilová Denisa 3525
Petruželová Markéta 3925
Nová Andrea 4025
Moravcová Adéla 4125
Kajabová Klára 4520
Kroisová Adéla 4820
Kareisová Jana 5020
Neradová Kamila 5520
Kategorie : 12Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 202018

Pospíšilová Denisa - Nová Andrea (1)
 
 
 
Pávková Katrin - Hranáčová Kristýna
6:4, 6:4
 
Huťková Klaudie - Huťková Valerie
6:1, 5:7, 1:0 (8)
 
Kroisová Adéla - Kajabová Klára (3)
6:1, 7:6 (2)
 
Odehnalová Nela - Kučerová Tereza
6:1, 6:4
 
Zámečníková Kristina - Neradová Kamila
6:4, 6:4
 
Mihoková Petra - Vajsejtlová Tereza
6:0, 6:4
 
Syrová Natálie - Janíčkovičová Nikol
6:3, 6:1
 
Drukerová Liliana Tucky - Drukerova Amelie Essie
6:2, 6:2
 
Paterová Natálie - Kareisová Jana
7:5, 5:7, 1:0 (3)
 
Pobořilová Aneta - Rainke Natálie (4)
6:4, 4:6, 1:0 (11)
 
Vachková Valentina - Šílová Nela
6:4, 3:6, 1:0 (2)
 
Damašková Kristýna - Bohatová Zuzana
7:5, 7:5
 
 
3:6, 7:5, 1:0 (10)
 
Poláková Tereza - Moravcová Adéla (2)
 

Hrací plán byl automaticky vylosován 07.01.2023 13:26:17
Počet dvojic14
NasazeníBH
Pospíšilová Denisa 3525
Nová Andrea 4025
Moravcová Adéla 4125
Kajabová Klára 4520
Kroisová Adéla 4820
Kareisová Jana 5020
Neradová Kamila 5520
Poláková Tereza 5720
Kategorie : 12Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 204018

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Drukerová Liliana Tucky28.07.2002Sokol Libiš