Datum narození: | 03.02.2010 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | Tennis Hill Havířov o.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-L | Tennis Hill Havířov o.s. | 482 (4) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 20.01.2024Tennis Hill Havířov o.s. (C - 700), K: 5/5 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 20.01.2024Tennis Hill Havířov o.s. (C - 700), K: 5/5 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
20.01.2024Tennis Hill Havířov o.s. (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Rojíček Daniel | - | Vrana Erik | 6:0, 6:2 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024Tennis Hill Havířov o.s. (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Havel, Onderka | - | Vrana, Mandelík | 6:4, 6:2 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023, Ridera Open 2023SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 5/- | 19 |
2 | 27.01.2024, ŽLTC CUPŽLTC Brno (C - 800), K: 4/- | 20 |
Jednotlivci celkem | 39/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023, Ridera Open 2023SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 5/- | - |
2 | 27.01.2024, ŽLTC CUPŽLTC Brno (C - 800), K: 4/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
09.12.2023, Ridera Open 2023SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Vrana Erik | - | Šeliga Max | 6:1, 6:0 |
8>4 | Vrana Erik | - | Palacký Jakub | 6:3, 7:6 (6) |
4>2 | Telnar Adam | - | Vrana Erik | 6:1, 3:6, 1:0 (4) |
získané body: 19 b. |
09.12.2023, Ridera Open 2023SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
27.01.2024, ŽLTC CUPŽLTC Brno (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Vrana Erik | - | Koňařík František | 6:2, 6:0 |
16>8 | Vrana Erik | - | Hranický Patrik | 6:2, 6:1 |
8>4 | Vrana Erik | - | Schneebaum Andreas | 6:3, 6:1 |
4>2 | Vrana Erik | - | Hubcej Matyáš | 7:5, 6:2 |
2>1 | Jastrábek Vít | - | Vrana Erik | 6:2, 6:2 |
získané body: 20 b. |
27.01.2024, ŽLTC CUPŽLTC Brno (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor skupina A 27.04.2024, TK TENNISPOINT FM - Tennis Hill Havířov A |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 8 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor skupina A 27.04.2024, TK TENNISPOINT FM - Tennis Hill Havířov A |
8 |
Družstva celkem (4hra) | 8 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 8 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
27.04.2024, Oblastní přebor skupina A TK TENNISPOINT FM - Tennis Hill Havířov A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Moravec Adam | - | Vrana Erik | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024, Oblastní přebor skupina A TK TENNISPOINT FM - Tennis Hill Havířov A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Moravec, Tyleček | - | Vrana, Stavěla | 6:7, 1:6 |
získané body: 8 b. |