Datum narození: | 28.03.2012 |
Platnost reg. do: | 14.11.2024 |
Klub: | LTC Beroun, z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2022-L | LTC Beroun, z.s. | 780 (3) | |||
2023-Z | LTC Beroun, z.s. | 333 (9) | |||
2023-L | LTC Beroun, z.s. | 329 (9) | |||
2024-Z | LTC Beroun, z.s. | 241 (9) | |||
2024-L | LTC Beroun, z.s. | 177 (12) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
25.11.2023TC Tachlovice (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žambochová Laura | - | Knorová Anežka | 6:4, 7:6 (4) |
8>4 | Růžičková Lucie | - | Žambochová Laura | 6:3, 6:0 |
získané body: 16 b. |
25.11.2023TC Tachlovice (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Kardoš, Balej | - | Žambochová, Plzáková | 7:6 (6), 6:1 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Vylitová Veronika | - | Žambochová Laura | 7:5, 6:3 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
09.12.2023TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Žambochová Laura | - | Forejtková Esmira | 6:2, 6:2 |
4>2 | Žambochová Laura | - | Davis Eva | 6:4, 7:5 |
2>1 | Žambochová Laura | - | Červenková Eliška | 6:1, 6:3 |
získané body: 30 b. |
09.12.2023TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
16.12.2023, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žambochová Laura | - | Kontsevaia Monika | 6:4, 6:0 |
8>4 | Fořtová Eliška | - | Žambochová Laura | 6:3, 7:5 |
získané body: 13 b. |
16.12.2023, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Burešová, Dušková | - | Žambochová, Altergott | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
29.12.2023, Wilson CupWilson tenis centrum z.s. (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žambochová Laura | - | Černíková Terezie | 6:3, 6:0 |
8>4 | Šimková Viktorie | - | Žambochová Laura | 6:2, 6:1 |
získané body: 16 b. |
29.12.2023, Wilson CupWilson tenis centrum z.s. (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Pitliaková, Fiala Li | - | Žambochová, Macháčková | 0:6, 6:2, 1:0 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Žambochová Laura | - | Červenková Eliška | 6:1, 6:0 |
16>8 | Strachová Eliška | - | Žambochová Laura | 6:0, 6:1 |
získané body: 17 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žambochová, Červenková | - | Šebková, Gollová | 6:4, 6:4 |
8>4 | Janoušková, Vítová | - | Žambochová, Červenková | 6:4, 6:2 |
získané body: 12 b. |
13.01.2024, TJ Spoje PrahaTJ Spoje Praha (C - 600), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sudková Dorota | - | Žambochová Laura | 7:6, 6:4 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, TJ Spoje PrahaTJ Spoje Praha (C - 600), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žambochová, Altergott | - | Čápová, Kozáková | 6:2, 6:4 |
8>4 | Žambochová, Altergott | - | Červená, Jezberová | 6:4, 6:1 |
4>2 | Sudková, Moravčíková | - | Žambochová, Altergott | 6:0, 7:6 |
získané body: 11 b. |
20.01.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žambochová Laura | - | Chudomelová Nicol | 6:1, 6:0 |
8>4 | Pávková Marie | - | Žambochová Laura | 6:4, 6:1 |
získané body: 13 b. |
20.01.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Žambochová, Pitliaková | - | Pyška, Chudomelová | 6:0, 6:0 |
4>2 | Chromá, Pávková | - | Žambochová, Pitliaková | 6:3, 2:6, 1:0 |
získané body: 9 b. |
03.02.2024, O pohár města BerounaLokomotiva Beroun (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Poláková Julie | - | Žambochová Laura | 6:4, 6:2 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024, O pohár města BerounaLokomotiva Beroun (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Hávová, Žambochová | - | Kubíková, Formánková | 6:0, 6:0 |
4>2 | Hávová, Žambochová | - | Knorová, Poláková | 4:6, 7:5 (13) |
2>1 | Hávová, Žambochová | - | Žišková, Šindelová | 6:2, 6:4 |
získané body: 14 b. |
10.02.2024, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 7/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Žambochová Laura | - | Červená Vanessa | 6:0, 6:4 |
16>8 | Žambochová Laura | - | Fejfarová Nicol | 7:5, 3:2, scr. |
8>4 | Hertlová Izabela | - | Žambochová Laura | 6:1, 6:0 |
získané body: 19 b. |
10.02.2024, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 7/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žambochová, Altergott | - | Kozáková, Čápová | 6:3, 6:4 |
8>4 | Brandtová, Slobodová | - | Žambochová, Altergott | scr. |
získané body: 8 b. |
17.02.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žambochová Laura | - | Šlosrová Elena | 6:3, 6:4 |
8>4 | Žambochová Laura | - | Vyžralová Karolína | 7:5, 6:0 |
4>2 | Fejfarová Nicol | - | Žambochová Laura | 6:4, 6:0 |
získané body: 19 b. |
17.02.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
02.03.2024Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žambochová Laura | - | Wünschová Ella | 6:2, 6:1 |
8>4 | Vítová Eliana | - | Žambochová Laura | scr. |
získané body: 10 b. |
02.03.2024Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Haskell, Forejtková | - | Žambochová, Pitliaková | scr. |
získané body: 0 b. |
23.03.2024LTC Modřany 2005 (C - 800), K: 6/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Slobodová Gabriela | - | Žambochová Laura | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024LTC Modřany 2005 (C - 800), K: 6/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Žambochová, Hávová | - | Matoušová, Kareš | 6:3, 6:4 |
8>4 | Frommová, Růžičková | - | Žambochová, Hávová | 6:0, 6:1 |
získané body: 6 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |