Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

49 - II. třída F

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tsport Votice o.s. B
Tisknout
6
1
31:11
65:23
435:209
13
2
1.TK Pacov
Tisknout
6
1
31:11
63:23
431:259
13
3
Sport club Na Zámečku
Tisknout
4
2
23:13
46:28
339:239
10
4
Sokol Říčany
Tisknout
3
3
18:18
39:38
305:296
9
5
TK Radošovice B
Tisknout
3
3
11:25
22:51
223:368
9
6
TK Benešov B
Tisknout
2
4
16:20
35:41
283:340
8
7
Tsport Votice o.s. A
Tisknout
1
5
14:22
29:46
268:351
7
8
TENIS VLAŠIM
Tisknout
0
6
6:30
13:62
182:404
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024 NT 08.05.
2
TENIS VLAŠIM TK Benešov B
1:5
2:11
30:70
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024 NT 11.05.
7
TK Benešov B Sport club Na Zámečku
3:3
6:6
41:57
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024 NT 25.05.
11
1.TK Pacov TK Benešov B
5:1
10:2
66:28
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024 NT 01.06.
14
TK Benešov B Sokol Říčany
0:6
1:12
27:76
Zápis o utkání - oficiální
5
02.06.2024 NT 08.06.
20
TK Radošovice B TK Benešov B
3:3
6:6
57:53
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024 NT 22.06.
21
TK Benešov B Tsport Votice o.s. B
4:2
9:5
64:54
Zápis o utkání - oficiální
7
23.06.2024 NT 30.06.
28
TK Benešov B Tsport Votice o.s. A
0:0
 
 
 

Soupiska TK Benešov B

jméno
nar.
BH
1
Stuiber Sarah
20.04.2012
508
6
2
Pohořelá Anežka
17.11.2012
1081
3
3
Michálek Matyáš
31.10.2014
833
4
4
Stibůrek Matěj
20.11.2012
970
4
5
Beck Antonín
24.04.2013
685
6
6
Novotný Tobiáš
26.05.2014
1094
4
7
Movila Eric Andrei (EU)
21.10.2013
833
4
8
Čáp Petr
18.07.2014
1623
1
9
Pušková Tereza
03.10.2014
1230
1
10
Karvanová Laura
07.12.2012
1230
1
11
Voláková Emma
24.06.2014
1230
1
12
Chyle Evelína
17.12.2014
1230
1
Kapitán družstva TK Benešov B
Příjmení a jméno: Sysel František
Telefon: 728027560
E-mail: syselfrantisek@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TK Benešov B
Příjmení a jméno: Pohořelá Aneta
Telefon: 776281870
E-mail: i.aneta@seznam.cz