Český tenisový svaz

Pohořelá Anežka

Datum narození:
17.11.2012
Platnost reg. do:
11.01.2025
Klub:
TK Benešov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2023-Z
TK Benešov
940 (3)
 
 
 
2023-L
TK Benešov
862 (3)
 
 
 
2024-Z
TK Benešov
746 (4)
 
 
 
2024-L
TK Benešov
1081 (3)
 
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.01.2024, Halový okresní přebor Benešov

Tsport Votice o.s. (P - 500), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.01.2024, Halový okresní přebor Benešov

Tsport Votice o.s. (P - 500), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - I. třída B
25.05.2024 NT 02.06., TK PTA Kolín - TK Benešov
0
2.
33 - I. třída B
04.05.2024 NT 12.05., LTC Mladá Boleslav z.s. - TK Benešov
0
3.
33 - I. třída B
11.05.2024 NT 19.05., TK Benešov - TO Sokol Nehvizdy
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - I. třída B
25.05.2024 NT 02.06., TK PTA Kolín - TK Benešov
0
2.
33 - I. třída B
04.05.2024 NT 12.05., LTC Mladá Boleslav z.s. - TK Benešov
0
3.
33 - I. třída B
11.05.2024 NT 19.05., TK Benešov - TO Sokol Nehvizdy
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
49 - II. třída F
26.05.2024 NT 01.06., TK Benešov B - Sokol Říčany
0
2.
49 - II. třída F
02.06.2024 NT 08.06., TK Radošovice B - TK Benešov B
3
3.
49 - II. třída F
05.05.2024 NT 11.05., TK Benešov B - Sport club Na Zámečku
4
4.
49 - II. třída F
16.06.2024 NT 22.06., TK Benešov B - Tsport Votice o.s. B
3
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
49 - II. třída F
26.05.2024 NT 01.06., TK Benešov B - Sokol Říčany
0
2.
49 - II. třída F
02.06.2024 NT 08.06., TK Radošovice B - TK Benešov B
2
3.
49 - II. třída F
05.05.2024 NT 11.05., TK Benešov B - Sport club Na Zámečku
0
4.
49 - II. třída F
16.06.2024 NT 22.06., TK Benešov B - Tsport Votice o.s. B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12