Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

35.2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Smíchov I.
Tisknout
5
0
31:14
63:32
441:312
10
2
TJ Břevnov
Tisknout
4
1
32:13
66:30
454:319
9
3
TK Ruzyně Praha
Tisknout
2
3
22:23
46:47
400:352
7
4
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
2
3
20:25
42:51
359:391
7
5
TJ Sokol Vysočany C
Tisknout
2
3
20:25
43:53
362:414
7
6
Pála Vízner Tennis z.s.
Tisknout
2
2
23:13
49:27
358:232
6
7
TCM Dubeč, z.s.
Tisknout
2
2
17:19
35:38
283:297
6
8
LTC Radotín
Tisknout
0
5
6:39
13:79
179:519
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
3
TK Ruzyně Praha Sokol Smíchov I.
4:5
9:11
80:78
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
7
Sokol Smíchov I. TJ Sokol Vysočany C
7:2
14:4
94:49
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024
10
Pála Vízner Tennis z.s. Sokol Smíchov I.
4:5
9:10
76:80
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
16
Sokol Smíchov I. TJ Břevnov
6:3
12:7
86:62
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024
17
Sokol Smíchov I. LTC Radotín
8:1
16:3
103:45
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024
24
Sportcentrum Uhříněves Sokol Smíchov I.
0:0
 
 
 
7
22.06.2024
26
Sokol Smíchov I. TCM Dubeč, z.s.
0:0
 
 
 

Soupiska Sokol Smíchov I.

jméno
nar.
BH
1
Sgariboldi Viktor
24.05.2010
864
3
2
Beitinger Jakub Miroslav
12.09.2010
739
3
3
Neubert David
02.06.2010
896
1
4
Číž Daniel
06.04.2010
896
1
5
Penttinen Mikael Otto
18.09.2012
896
1
6
Tomeček Samuel
23.07.2012
896
1
21
Povolná Agáta
07.01.2010
727
1
22
Tomečková Karolína
05.08.2010
727
1
23
Šornová Linda
24.01.2011
727
1
24
Filipová Nikola
29.01.2013
727
1
25
Kohoutková Adéla
10.02.2013
727
1
26
Mikulášková Ella
02.01.2012
727
1
Kapitán družstva Sokol Smíchov I.
Příjmení a jméno: Bradáč Marek
Telefon: 777159515
E-mail: bradacovi@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva Sokol Smíchov I.
Příjmení a jméno: Bradáč Matěj
Telefon: 604692542
E-mail: bradacovi@seznam.cz