Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

06 - II. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Kolín A
Tisknout
6
0
41:13
82:29
543:326
12
2
Tsport Votice o.s.
Tisknout
5
1
33:21
66:48
488:454
11
3
T.J. Sokol Sedlčany
Tisknout
4
2
28:26
57:55
459:470
10
4
TENIS VLAŠIM,z.s.
Tisknout
3
3
30:24
64:52
507:424
9
5
TJ Sokol Jílové TK
Tisknout
3
3
22:32
51:63
441:462
9
6
1.TK Pacov
Tisknout
2
4
24:30
50:65
433:506
8
7
TK Benešov B
Tisknout
1
5
19:34
43:69
424:516
7
8
I. ČLTPK Čerčany
Tisknout
0
6
18:35
41:73
387:524
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024 NT 19.05.
9
Tsport Votice o.s. TK Benešov B
7:2
14:4
90:48
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Přenosil David
1
Vokrouhlík Aleš
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
2.
Witoš Ondřej (H)
1
Trázník Miroslav
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
3.
Hrnčíř Jakub (H)
1
Kocmata Jan
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
4.
Lukáš David
1
Budín Marek
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
5.
Korbelářová Lenka
1
Benešová Anna
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Jiráňová Kateřina
1
Randová Tereza
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Přenosil David
Witoš Ondřej (H)
1
1
Vokrouhlík Aleš
Trázník Miroslav
1
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
8.
Lukáš David
Hrnčíř Jakub (H)
1
1
Flieger Radek
Budín Marek
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
9.
Korbelářová Lenka
Jiráňová Kateřina
1
1
Benešová Anna
Randová Tereza
1
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
               
90
48
14
4
7
2

Soupiska Tsport Votice o.s.

jméno
nar.
BH
1
Skála Jakub
29.05.2009
1029
1
2
Hendrych Štěpán
23.09.2007
1029
1
3
Perknovský Viliam (EU)
31.01.1981
1029
1
4
Přenosil David
31.05.1986
1029
1
5
Witoš Ondřej (H)
25.12.2009
1029
1
6
Vilímek Martin
20.09.1980
1029
1
7
Hrnčíř Jakub (H)
30.10.2009
1029
1
8
Lukáš David
26.09.1996
1029
1
9
Turzik Jindřich
17.01.2000
1029
1
10
Kočka Ondřej
20.03.1981
1029
1
11
Štamfr Miroslav
06.11.1980
1029
1
12
Daněk Adam
15.12.2003
1029
1
21
Korbelářová Lenka
24.09.1985
927
1
22
Jiráňová Kateřina
19.08.1981
927
1
23
Králová Jana
26.12.1980
927
1
24
Lukášová Pavla
22.07.1997
927
1
25
Stárková Adéla
25.12.2005
927
1
26
Votrubová Karolína
17.10.2003
927
1
27
Šmejkalová Daniela
19.07.2006
927
1
28
Pospíšilová Sofie
15.09.2009
927
1

Soupiska TK Benešov B

jméno
nar.
BH
1
Kašpar Tomáš
10.03.1991
722
3
2
Svoboda Jakub
12.04.1986
1029
1
3
Jíra Vojtěch
06.07.1994
1029
1
4
Honzík Petr
07.05.1972
1029
1
5
Vokrouhlík Aleš
07.03.1975
1029
1
6
Trázník Miroslav
02.07.2008
1029
1
7
Flieger Radek
06.08.2000
1029
1
8
Kocmata Jan
22.08.1981
1029
1
9
Budín Marek
04.06.1976
1029
1
10
Pazdera Jiří
03.10.1991
1029
1
11
Horvath Vojtěch
15.08.2010
1029
1
12
Pavlík Miroslav
18.06.1978
1029
1
21
Holšánová Tereza
18.01.2000
773
3
22
Pohořelá Anežka
17.11.2012
927
1
23
Benešová Anna
13.06.1999
927
1
24
Randová Tereza
03.08.2000
927
1
25
Pečenková Jitka
12.04.1991
927
1
26
Kankarová Lucia
24.02.2011
927
1
27
Málková Karolína
13.04.2010
927
1
28
Skořepová Hedvika
29.03.1994
927
1