Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

06 - II. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Kolín A
Tisknout
6
0
41:13
82:29
543:326
12
2
Tsport Votice o.s.
Tisknout
5
1
33:21
66:48
488:454
11
3
T.J. Sokol Sedlčany
Tisknout
4
2
28:26
57:55
459:470
10
4
TENIS VLAŠIM,z.s.
Tisknout
3
3
30:24
64:52
507:424
9
5
TJ Sokol Jílové TK
Tisknout
3
3
22:32
51:63
441:462
9
6
1.TK Pacov
Tisknout
2
4
24:30
50:65
433:506
8
7
TK Benešov B
Tisknout
1
5
19:34
43:69
424:516
7
8
I. ČLTPK Čerčany
Tisknout
0
6
18:35
41:73
387:524
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
01.06.2024 NT 16.06.
18
LTC Kolín A TK Benešov B
7:2
14:4
91:65
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Ulrich Patrik (H)
9
Trázník Miroslav
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Janeček Adam
4
Flieger Radek
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
3.
Tesaříková Anna
1
Benešová Anna
1
0:6
 
 
0
12
0
2
0
1
4.
Jelínková Nikola
1
Randová Tereza
1
7:5
7:6
 
14
11
2
0
1
0
5.
Janeček Jan
4
Budín Marek
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
6.
Hoffmann Pavel
1
Pavlík Miroslav
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
7.
Ulrich Patrik (H)
Janeček Adam
9
4
Trázník Miroslav
Flieger Radek
1
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
8.
Janeček Jan
Hoffmann Pavel
4
1
Budín Marek
Pavlík Miroslav
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
9.
Tesaříková Anna
Jelínková Nikola
1
1
Benešová Anna
Randová Tereza
1
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
               
91
65
14
4
7
2

Soupiska LTC Kolín A

jméno
nar.
BH
1
Ulrich Patrik (H)
26.11.2006
293
9
2
Janeček Adam
09.06.2004
568
4
3
Janeček Jan
30.11.2000
563
4
4
Hoffmann Pavel
31.01.1999
1029
1
5
Prášek Petr
13.04.1987
1029
1
6
Souček Robert
25.02.1978
1029
1
7
Gryč Adam
24.02.2005
1029
1
8
Coubal Martin
20.12.1997
1029
1
9
Bělina Martin
29.12.2007
1029
1
10
Blecha Vojtěch
16.06.2007
1029
1
11
Jelínek Karel
06.02.1973
1029
1
12
Tyll Martin
31.08.2006
1029
1
21
Vojtová Martina (H)
11.10.1977
875
3
22
Procházková Eliška
04.08.2007
658
3
23
Bašusová Lucie
11.01.1985
927
1
24
Tesaříková Anna
26.12.2003
927
1
25
Jenišová Sára
09.12.2005
927
1
26
Pešíková Terezka
07.10.2008
927
1
27
Jelínková Nikola
25.04.2008
927
1
28
Pokorná Agáta
12.02.2009
927
1

Soupiska TK Benešov B

jméno
nar.
BH
1
Kašpar Tomáš
10.03.1991
722
3
2
Svoboda Jakub
12.04.1986
1029
1
3
Jíra Vojtěch
06.07.1994
1029
1
4
Honzík Petr
07.05.1972
1029
1
5
Vokrouhlík Aleš
07.03.1975
1029
1
6
Trázník Miroslav
02.07.2008
1029
1
7
Flieger Radek
06.08.2000
1029
1
8
Kocmata Jan
22.08.1981
1029
1
9
Budín Marek
04.06.1976
1029
1
10
Pazdera Jiří
03.10.1991
1029
1
11
Horvath Vojtěch
15.08.2010
1029
1
12
Pavlík Miroslav
18.06.1978
1029
1
21
Holšánová Tereza
18.01.2000
773
3
22
Pohořelá Anežka
17.11.2012
927
1
23
Benešová Anna
13.06.1999
927
1
24
Randová Tereza
03.08.2000
927
1
25
Pečenková Jitka
12.04.1991
927
1
26
Kankarová Lucia
24.02.2011
927
1
27
Málková Karolína
13.04.2010
927
1
28
Skořepová Hedvika
29.03.1994
927
1