Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

06 - II. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Kolín A
Tisknout
5
0
36:9
72:21
463:258
10
2
Tsport Votice o.s.
Tisknout
5
0
29:16
58:38
420:367
10
3
T.J. Sokol Sedlčany
Tisknout
4
1
24:21
49:45
391:390
9
4
TENIS VLAŠIM,z.s.
Tisknout
2
2
22:14
46:32
350:269
6
5
TK Benešov B
Tisknout
1
4
15:29
34:59
355:441
6
6
TJ Sokol Jílové TK
Tisknout
1
3
11:25
28:48
269:333
5
7
I. ČLTPK Čerčany
Tisknout
0
4
12:23
28:47
248:332
4
8
1.TK Pacov
Tisknout
0
4
12:24
25:50
251:357
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
Tsport Votice o.s. I. ČLTPK Čerčany
6:3
12:9
84:84
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Perknovský Viliam (EU)
1
Vorálek Matěj
1
1:6
6:3
6:4
13
13
2
1
1
0
2.
Přenosil David
1
Hempl Lukáš
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
3.
Witoš Ondřej (H)
1
Kalenda Lukáš
1
6:4
2:6
6:2
14
12
2
1
1
0
4.
Vilímek Martin
1
Virag Martin
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Korbelářová Lenka
1
Šípková Agáta (H)
6
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Jiráňová Kateřina
1
Vlčková Aneta
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Perknovský Viliam (EU)
Vilímek Martin
1
1
Kalenda Lukáš
Vorálek Matěj
1
1
5:7
 
 
5
13
0
2
0
1
8.
Přenosil David
Witoš Ondřej (H)
1
1
Hempl Lukáš
Virag Martin
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
9.
Korbelářová Lenka
Jiráňová Kateřina
1
1
Šípková Agáta (H)
Vlčková Aneta
6
1
7:6
4:6
1:0
12
12
2
1
1
0
               
84
84
12
9
6
3

Soupiska Tsport Votice o.s.

jméno
nar.
BH
1
Skála Jakub
29.05.2009
1029
1
2
Hendrych Štěpán
23.09.2007
1029
1
3
Perknovský Viliam (EU)
31.01.1981
1029
1
4
Přenosil David
31.05.1986
1029
1
5
Witoš Ondřej (H)
25.12.2009
1029
1
6
Vilímek Martin
20.09.1980
1029
1
7
Hrnčíř Jakub (H)
30.10.2009
1029
1
8
Lukáš David
26.09.1996
1029
1
9
Turzik Jindřich
17.01.2000
1029
1
10
Kočka Ondřej
20.03.1981
1029
1
11
Štamfr Miroslav
06.11.1980
1029
1
12
Daněk Adam
15.12.2003
1029
1
21
Korbelářová Lenka
24.09.1985
927
1
22
Jiráňová Kateřina
19.08.1981
927
1
23
Králová Jana
26.12.1980
927
1
24
Lukášová Pavla
22.07.1997
927
1
25
Stárková Adéla
25.12.2005
927
1
26
Votrubová Karolína
17.10.2003
927
1
27
Šmejkalová Daniela
19.07.2006
927
1
28
Pospíšilová Sofie
15.09.2009
927
1

Soupiska I. ČLTPK Čerčany

jméno
nar.
BH
1
Matuška Václav
12.07.2007
1029
1
2
Vitouš Jiří
14.08.2009
1029
1
3
Tikovský Matyáš
05.02.2009
1029
1
4
Vaigl Martin
03.09.2007
1029
1
5
Dvořák Richard
29.01.2002
1029
1
6
Pecháček Jan
29.01.2005
1029
1
7
Vorálek Matěj
12.12.1998
1029
1
8
Hempl Lukáš
01.09.2001
1029
1
9
Kalenda Lukáš
21.09.2004
1029
1
10
Virag Martin
13.02.2008
1029
1
11
Sekyra Petr
27.04.1973
1029
1
12
Hruška Karel Marek
24.12.2008
1029
1
21
Šípková Agáta (H)
14.12.2007
349
6
22
Nehasilová Maja
16.10.2007
927
1
23
Hemplová Nikola
05.05.1999
927
1
24
Vlčková Aneta
14.07.1999
927
1
25
Stejskalová Karolína
13.10.2001
927
1
26
Holovská Nina (H)
10.10.1975
927
1
27
Basovníčková Andrea
28.05.1992
927
1
28
Ježková Pavla
31.10.1966
927
1