Český tenisový svaz

Šípková Agáta

Datum narození:
14.12.2007
Platnost reg. do:
09.05.2024
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TJ Astra Zahradní Město
727 (4)
 
 
 
2019
TJ Astra Zahradní Město
530 (6)
 
 
 
2020
TJ Astra Zahradní Město
349 (1)
611 (4)
 
 
2021
SK HAMR, z.s.
 
189 (9)
640 (3)
 
2022-L
SK HAMR, z.s.
 
348 (1)
245 (6)
 
2022-Z
SK HAMR, z.s.
 
324 (1)
304 (4)
 
2023-Z
SK HAMR, z.s.
 
531 (1)
189 (9)
 
2023-L
SK HAMR, z.s.
 
 
196 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
19.11.2022, Halový okresní Přebor Praha - západ

CTA Rudná (P - 800), K: 4/4

0
2
01.07.2023

TK Benešov (C - 400), K: 4/4

14
 Jednotlivci celkem
14/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
19.11.2022, Halový okresní Přebor Praha - západ

CTA Rudná (P - 800), K: 4/4

0
2
01.07.2023

TK Benešov (C - 400), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/2

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06 - II. třída D
24.06.2023 NT 01.07., I. ČLTPK Čerčany - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
1
2.
06 - II. třída D
27.05.2023 NT 04.06., TK Benešov B - I. ČLTPK Čerčany
0
3.
06 - II. třída D
03.06.2023 NT 18.06., I. ČLTPK Čerčany - TJ Sokol Jílové TK
1
4.
06 - II. třída D
17.06.2023 NT 25.06., 1.TK Pacov - I. ČLTPK Čerčany
1
1.
12 - III. třída F
29.04.2023 NT 01.05., SPORTTENIS Poříčí - I. ČLTPK Čerčany B
3
2.
12 - III. třída F
24.06.2023 NT 01.07., I. ČLTPK Čerčany B - TK Hrušov
1
3.
12 - III. třída F
06.05.2023 NT 14.05., I. ČLTPK Čerčany B - Tenisový oddíl Junior
3
4.
12 - III. třída F
03.06.2023 NT 18.06., I. ČLTPK Čerčany B - TK Týnec nad Sázavou
0
5.
12 - III. třída F
13.05.2023 NT 21.05., Tsport Votice o.s. B - I. ČLTPK Čerčany B
3
6.
12 - III. třída F
17.06.2023 NT 25.06., TK Benešov C - I. ČLTPK Čerčany B
1
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06 - II. třída D
24.06.2023 NT 01.07., I. ČLTPK Čerčany - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
2.
06 - II. třída D
27.05.2023 NT 04.06., TK Benešov B - I. ČLTPK Čerčany
0
3.
06 - II. třída D
03.06.2023 NT 18.06., I. ČLTPK Čerčany - TJ Sokol Jílové TK
0
4.
06 - II. třída D
17.06.2023 NT 25.06., 1.TK Pacov - I. ČLTPK Čerčany
1
1.
12 - III. třída F
29.04.2023 NT 01.05., SPORTTENIS Poříčí - I. ČLTPK Čerčany B
1
2.
12 - III. třída F
24.06.2023 NT 01.07., I. ČLTPK Čerčany B - TK Hrušov
1
3.
12 - III. třída F
06.05.2023 NT 14.05., I. ČLTPK Čerčany B - Tenisový oddíl Junior
2
4.
12 - III. třída F
03.06.2023 NT 18.06., I. ČLTPK Čerčany B - TK Týnec nad Sázavou
0
5.
12 - III. třída F
13.05.2023 NT 21.05., Tsport Votice o.s. B - I. ČLTPK Čerčany B
2
6.
12 - III. třída F
17.06.2023 NT 25.06., TK Benešov C - I. ČLTPK Čerčany B
2
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17
28.01.2023

TC Tachlovice (C - 800), K: 4/4

16>8 Tichá Linda- Šípková Agáta5:7, 6:4, 1:0 (6)
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
25.06.2023 NT 02.07., I. ČLTPK Čerčany - TK Radošovice
4
2.
22 - I. třída B
28.05.2023 NT 03.06., I. ČLTPK Čerčany - Slavoj Žiželice
0
3.
22 - I. třída B
30.04.2023 NT 08.05., Slavoj Český Brod B - I. ČLTPK Čerčany
0
4.
22 - I. třída B
04.06.2023 NT 10.06., I. ČLTPK Čerčany - LTC Houštka B
0
5.
22 - I. třída B
07.05.2023 NT 13.05., I. ČLTPK Čerčany - LTC Mladá Boleslav z.s.
3
6.
22 - I. třída B
18.06.2023 NT 24.06., TK SC Mladá Boleslav B - I. ČLTPK Čerčany
6
7.
22 - I. třída B
14.05.2023 NT 27.05., LTC Houštka - I. ČLTPK Čerčany
0
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
25.06.2023 NT 02.07., I. ČLTPK Čerčany - TK Radošovice
4
2.
22 - I. třída B
28.05.2023 NT 03.06., I. ČLTPK Čerčany - Slavoj Žiželice
5
3.
22 - I. třída B
30.04.2023 NT 08.05., Slavoj Český Brod B - I. ČLTPK Čerčany
5
4.
22 - I. třída B
04.06.2023 NT 10.06., I. ČLTPK Čerčany - LTC Houštka B
2
5.
22 - I. třída B
07.05.2023 NT 13.05., I. ČLTPK Čerčany - LTC Mladá Boleslav z.s.
1
6.
22 - I. třída B
18.06.2023 NT 24.06., TK SC Mladá Boleslav B - I. ČLTPK Čerčany
5
7.
22 - I. třída B
14.05.2023 NT 27.05., LTC Houštka - I. ČLTPK Čerčany
0
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32