Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

11. 3.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Pála Vízner Tennis z.s. A
Tisknout
6
0
40:14
85:34
625:401
12
2
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
Tisknout
4
2
34:20
74:43
560:423
10
3
SK Újezd Praha 4, z.s. -ETM
Tisknout
4
1
33:12
72:29
520:335
9
4
TK EMA o.s. A
Tisknout
3
3
30:24
60:61
488:552
9
5
TJ TK Březiněves
Tisknout
3
2
31:14
67:33
494:393
8
6
SK HAMR, z.s. D
Tisknout
1
4
14:31
33:69
375:516
6
7
SK Kamínka 1986, z.s.
Tisknout
1
4
9:36
25:72
360:499
6
8
Sokol Dolní Počernice z.s. B
Tisknout
0
6
7:47
21:96
332:635
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
1
SK Kamínka 1986, z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
2:7
5:14
64:97
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
5
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B TK EMA o.s. A
7:2
16:2
100:43
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024
9
SK HAMR, z.s. D Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
3:6
7:13
69:101
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
13
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B SK Újezd Praha 4, z.s. -ETM
3:6
7:13
63:88
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024
17
Pála Vízner Tennis z.s. A Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
6:3
13:8
100:88
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024
21
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B Sokol Dolní Počernice z.s. B
8:1
16:3
111:59
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024
25
TJ TK Březiněves Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
0:0
 
 
 

Soupiska Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Tuša Robert (H)
14.02.2006
438
6
2
Hegenbart Max
08.10.2001
1029
1
3
Šimek Pavel
15.12.1978
1029
1
4
Blažek Tomáš
06.05.1991
1029
1
5
Novotný Kryštof
19.12.2007
1029
1
6
Urbánek Jan
09.08.2009
1029
1
7
Roubík Martin
21.07.2009
1029
1
8
Crnadak Oskar
26.01.1995
1029
1
9
Kejla Jakub
14.04.2008
1029
1
10
Loucký Mark
30.03.2009
1029
1
11
Urbánek Jaromír
03.08.1978
1029
1
12
Novotný Filip
15.03.1977
1029
1
21
Tichá Julie
28.03.2009
927
1
22
Musilová Alena
13.07.1981
927
1
23
Rathanová Kateřina
25.08.2009
927
1
24
Douděrová Věra
23.04.2009
927
1
25
Drašarová Eliška
27.07.2010
927
1
Kapitán družstva Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
Příjmení a jméno: Tichý Miroslav
Telefon: 604671772
E-mail: skola@tshradecka.cz
Zástupce kapitána družstva Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
Příjmení a jméno: Hegenbart Max
Telefon: 739920504
E-mail: skola@tshradecka.cz