Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

ODO I. B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
47:16
96:36
711:416
14
2
TCF Schicht Mariánské Lázně B
Tisknout
5
2
38:25
80:54
600:497
12
3
TK Kaznějov
Tisknout
5
2
38:25
78:53
580:485
12
4
TK Škoda Plzeň C
Tisknout
3
4
32:31
69:66
589:573
10
5
Prazdroj Plzeň
Tisknout
3
4
32:31
65:65
552:514
10
6
SK SPORTCENTRUM Roudná
Tisknout
3
4
30:33
65:71
573:580
10
7
TO Slavoj Tachov
Tisknout
1
6
21:42
45:86
449:629
8
8
Lokomotiva Karlovy Vary B
Tisknout
1
6
14:49
32:99
333:693
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
4.5.2024
6
TO Slavoj Tachov TCG Karlovy Vary B
3:6
6:13
55:94
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Mareš Vojtěch (H)
6
Leitner Antonín
3
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Santner Aleš
4
Havlíček Květoslav (H)
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Chada Dalibor
3
Zahraj Adam
1
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
4.
Danko Jan (H)
4
Farkaš Tobiáš (EU)
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
5.
Schejbalová Martina
3
Savchenko Karina (Z)
4
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Volfová Lucie
1
Skurzoková Patricie (H)
6
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Mareš Vojtěch (H)
Danko Jan (H)
6
4
Leitner Antonín
Havlíček Květoslav (H)
3
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Mráček Tomáš (H)
Bartoš Ondřej (H)
4
1
Daňo Daniel
Zahraj Adam
1
1
6:3
3:6
1:0
10
9
2
1
1
0
9.
Schejbalová Martina
Volfová Lucie
3
1
Savchenko Karina (Z)
Skurzoková Patricie (H)
4
6
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
               
55
94
6
13
3
6

Soupiska TO Slavoj Tachov

jméno
nar.
BH
1
Mareš Vojtěch (H)
20.09.1986
408
6
2
Mráček Tomáš (H)
27.06.1998
568
4
3
Santner Aleš
29.10.1989
474
4
4
Chada Dalibor
16.08.1980
871
3
5
Danko Jan (H)
06.08.1986
474
4
6
Bartoš Ondřej (H)
27.12.2001
1029
1
7
braun Josef
01.01.1964
1029
1
21
Braun Sandra
11.10.1990
828
3
22
Schejbalová Martina
29.03.1989
658
3
23
Volfová Lucie
01.03.1988
927
1

Soupiska TCG Karlovy Vary B

jméno
nar.
BH
1
Psohlavec Tomáš
30.03.1986
1004
3
2
Leitner Antonín
05.09.1975
774
3
3
Boháček Martin
16.08.1998
881
3
4
Janisch Petr
07.01.1976
1029
1
5
Havlíček Květoslav (H)
05.05.1971
1029
1
6
Samec Jan
14.01.1989
1029
1
7
Knop Antonín
14.07.1986
1029
1
8
Daňo Daniel
18.06.1989
1029
1
9
Zahraj Adam
05.10.2004
1029
1
10
Farkaš Tobiáš (EU)
30.06.2009
1029
1
11
Jankovský Jaroslav
30.09.1976
1029
1
12
Pospíšíl Tomáš
13.06.2007
1029
1
21
Rohanová Petra
14.08.1995
391
6
22
Savchenko Karina (Z)
11.08.2010
433
4
23
Skurzoková Patricie (H)
08.07.2008
345
6
24
Pátková Viktorie
20.12.2007
927
1
25
Stráská Rozálie
17.09.2003
927
1
26
Šestáková Nicole
09.10.2001
927
1
27
Zahrajová Daniela
27.03.2009
927
1