Český tenisový svaz

Danko Jan

Datum narození:
06.08.1986
Platnost reg. do:
07.04.2025
Klub:
TO Planá z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2008
TJ Sokol Planá
 
 
 
1583 (3)
2009
TJ Sokol Planá
 
 
 
924 (6)
2010
TJ Sokol Planá
 
 
 
1208 (4)
2011
TJ Sokol Planá
 
 
 
895 (6)
2012
TJ Sokol Planá u Mar.Lázn
 
 
 
2305 (3)
2017
TJ Sokol Planá u Mar.Lázn
 
 
 
694 (4)
2018
TJ Sokol Planá u Mar.Lázn
 
 
 
991 (3)
2019
TJ Sokol Planá u Mar.Lázn
 
 
 
511 (4)
2020
TJ Sokol Planá u Mar.Lázn
 
 
 
319 (6)
2021
TJ Sokol Planá u Mar.Lázn
 
 
 
312 (6)
2022-Z
TJ Sokol Planá u Mar.Lázn
 
 
 
347 (4)
2022-L
TJ Sokol Planá u Mar.Lázn
 
 
 
449 (4)
2023-Z
TJ Sokol Planá u Mar.Lázn
 
 
 
456 (4)
2023-L
TO Planá z.s.
 
 
 
472 (4)
2024-Z
TO Planá z.s.
 
 
 
461 (4)
2024-L
TO Planá z.s.
 
 
 
474 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.04.2024, Okresní přebor Tachov

TO Planá z.s. (C - 400), K: 4/4

14
2
18.05.2024, Stříbro Open

TJ Baník Stříbro (C - 300), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
14/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.04.2024, Okresní přebor Tachov

TO Planá z.s. (C - 400), K: 4/4

10
2
18.05.2024, Stříbro Open

TJ Baník Stříbro (C - 300), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
10/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODO I. B
27.4.2024, TCF Schicht Mariánské Lázně B - TO Slavoj Tachov
1
2.
ODO I. B
4.5.2024, TO Slavoj Tachov - TCG Karlovy Vary B
1
3.
ODO I. B
11.5.2024, TK Škoda Plzeň C - TO Slavoj Tachov
1
4.
ODO I. B
1.6.2024, TK Kaznějov - TO Slavoj Tachov
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODO I. B
27.4.2024, TCF Schicht Mariánské Lázně B - TO Slavoj Tachov
0
2.
ODO I. B
4.5.2024, TO Slavoj Tachov - TCG Karlovy Vary B
0
3.
ODO I. B
11.5.2024, TK Škoda Plzeň C - TO Slavoj Tachov
1
4.
ODO I. B
1.6.2024, TK Kaznějov - TO Slavoj Tachov
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
11.5.2024, ODO I. B
TK Škoda Plzeň C - TO Slavoj Tachov
team Mudra, Zummer - Mareš, Danko 2:6, 6:4, 0:1
získané body: 1 b.
1.6.2024, ODO I. B
TK Kaznějov - TO Slavoj Tachov
team Stavěl, Klír - Mareš, Danko 6:1, 6:3
získané body: 0 b.