Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
0
33:12
71:32
477:309
10
2
LTC Pardubice C
Tisknout
4
1
29:16
65:37
464:330
9
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
4
1
28:17
60:37
435:346
9
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
3
2
23:22
50:49
385:424
8
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
2
3
26:19
55:43
429:348
7
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
3
16:29
37:64
327:448
7
7
USK Pardubice
Tisknout
0
5
15:30
39:64
357:444
5
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
5
10:35
24:75
268:493
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
4.5.2024 NT 12.5.2024
5
TO TJ Svitavy B TK Česká Třebová, z.s. B
3:6
6:14
58:102
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vrtěna Jakub
4
Blažek Tomáš
4
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
2.
Drápela Daniel
1
Šafář Petr
3
3:6
7:6
1:0
11
12
2
1
1
0
3.
Kolářová Jolana (H)
3
Schovancová Alena
4
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Vodehnalová Štěpána
1
Blažková Kateřina
4
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Plachý Vojtěch (H)
1
Ploc Matouš
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Drápela Radim
1
Salivar Sebastian
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Kolářová Jolana (H)
Vodehnalová Štěpána
3
1
Schovancová Alena
Blažková Kateřina
4
4
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Vrtěna Jakub
Růžička Erik
4
1
Blažek Tomáš
Šafář Petr
4
3
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Drápela Daniel
Vrtěna Tomáš
1
1
Ploc Matouš
Salivar Sebastian
1
1
6:7
7:6
1:0
14
13
2
1
1
0
               
58
102
6
14
3
6

Soupiska TO TJ Svitavy B

jméno
nar.
BH
1
Vrtěna Jakub
17.07.2006
568
4
2
Chlup Marek
15.03.1991
1029
1
3
Drápela Daniel
23.10.2007
1029
1
4
Rakouš Michal (H)
19.08.2010
1029
1
5
Plachý Vojtěch (H)
08.03.2006
1029
1
6
Vrtěna Tomáš
25.12.2000
1029
1
7
Drápela Radim
29.12.1978
1029
1
8
Gerišer David
25.02.2011
1029
1
9
Růžička Erik
07.07.2009
1029
1
10
Crha Jiří
15.05.2008
1029
1
21
Kolářová Jolana (H)
17.12.2006
641
3
22
Plocová Nicole Alexandra (H)
24.06.2005
828
3
23
Válková Simona
06.04.2005
684
3
24
Vodehnalová Štěpána
06.05.2010
927
1
25
Škorpíková Natálie
05.01.2011
927
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Blažek Tomáš
30.12.1994
700
4
2
Šafář Petr
27.10.1976
947
3
3
Maršík Matyáš (H)
31.12.2010
1029
1
4
Ploc Matouš
14.11.2008
1029
1
5
Salivar Sebastian
31.05.2009
1029
1
6
Petráž Jiří
19.02.1985
1029
1
7
Hipský Jiří
09.04.1984
1029
1
8
Klíma Petr
20.08.2006
1029
1
9
Marek Patrik
17.02.2008
1029
1
10
Oppitz Dennis
03.09.2007
1029
1
21
Schovancová Alena
27.03.2009
616
4
22
Blažková Kateřina
24.01.2009
436
4
23
Rybičková Gabriela
10.07.2007
927
1
24
Košková Aneta
19.07.2010
927
1
25
Rybičková Karolína
19.05.2009
927
1
26
Hýblová Zuzana
20.06.2008
927
1
27
Halamová Natálie
24.01.2009
927
1