Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
1
36:18
77:46
529:403
11
2
LTC Pardubice C
Tisknout
5
1
35:19
79:43
558:382
11
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
1
33:20
70:43
513:399
11
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
4
2
29:25
62:56
460:496
10
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
3
3
34:20
71:45
532:387
9
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
4
19:35
44:76
399:523
8
7
USK Pardubice
Tisknout
0
6
16:38
41:80
396:547
6
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
6
13:40
30:85
321:571
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
1.6.2024 NT 16.6.2024
19
TO TJ Svitavy B USK Pardubice
7:2
14:5
91:66
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vrtěna Jakub
4
Marek Petr
1
6:1
4:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Drápela Daniel
1
Ruprecht Daniel
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
3.
Kolářová Jolana (H)
3
Ruprechtová Michaela
3
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Plocová Nicole Alexandra (H)
3
Zálabská Eva (H)
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
5.
Plachý Vojtěch (H)
1
Heřman Sebastian
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
6.
Vrtěna Tomáš
1
Tilšer Jan
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
7.
Kolářová Jolana (H)
Plocová Nicole Alexandra (H)
3
3
Ruprechtová Michaela
Zálabská Eva (H)
3
4
0:6
6:4
1:0
7
10
2
1
1
0
8.
Vrtěna Jakub
Plachý Vojtěch (H)
4
1
Komers David
Ruprecht Daniel
1
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Drápela Daniel
Vrtěna Tomáš
1
1
Tilšer Jan
Heřman Sebastian
1
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
               
91
66
14
5
7
2

Soupiska TO TJ Svitavy B

jméno
nar.
BH
1
Vrtěna Jakub
17.07.2006
568
4
2
Chlup Marek
15.03.1991
1029
1
3
Drápela Daniel
23.10.2007
1029
1
4
Rakouš Michal (H)
19.08.2010
1029
1
5
Plachý Vojtěch (H)
08.03.2006
1029
1
6
Vrtěna Tomáš
25.12.2000
1029
1
7
Drápela Radim
29.12.1978
1029
1
8
Gerišer David
25.02.2011
1029
1
9
Růžička Erik
07.07.2009
1029
1
10
Crha Jiří
15.05.2008
1029
1
21
Kolářová Jolana (H)
17.12.2006
641
3
22
Plocová Nicole Alexandra (H)
24.06.2005
828
3
23
Válková Simona
06.04.2005
684
3
24
Vodehnalová Štěpána
06.05.2010
927
1
25
Škorpíková Natálie
05.01.2011
927
1

Soupiska USK Pardubice

jméno
nar.
BH
1
Marek Petr
25.09.1978
1029
1
2
Ruprecht Daniel
12.07.1996
1029
1
3
Herrmann Vojtěch (H)
09.04.1989
1029
1
4
Heřman Sebastian
15.10.1991
1029
1
5
Langr Petr
15.03.1995
1029
1
6
Komers David
18.09.1972
1029
1
7
Tilšer Jan
16.04.1996
1029
1
8
Kudýn Ondřej
08.03.1983
1029
1
21
Ruprechtová Michaela
06.11.1990
641
3
22
Zálabská Eva (H)
22.04.1961
616
4
23
Kmošková Natálie (H)
30.10.1998
927
1
24
Švadlenková Tereza (H)
25.06.1999
927
1
25
Housková Radka
21.09.1984
927
1