Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
0
33:12
71:32
477:309
10
2
LTC Pardubice C
Tisknout
4
1
29:16
65:37
464:330
9
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
4
1
28:17
60:37
435:346
9
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
3
2
23:22
50:49
385:424
8
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
2
3
26:19
55:43
429:348
7
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
3
16:29
37:64
327:448
7
7
USK Pardubice
Tisknout
0
5
15:30
39:64
357:444
5
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
5
10:35
24:75
268:493
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2024 NT 26.5.2024
12
TO TJ Svitavy B TO SK Žamberk A
5:4
11:9
74:90
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vrtěna Jakub
4
Jedlička Dominik
12
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
2.
Chlup Marek
1
Malý Lukáš
3
7:6
7:6
 
14
12
2
0
1
0
3.
Kolářová Jolana (H)
3
Dufková Nela (H)
4
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Vodehnalová Štěpána
1
Pečenková Adéla (H)
6
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Drápela Daniel
1
Matějíček Petr
4
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
6.
Vrtěna Tomáš
1
Středa Štěpán
4
2:6
6:3
0:1
8
10
1
2
0
1
7.
Kolářová Jolana (H)
Vodehnalová Štěpána
3
1
Dufková Nela (H)
Pečenková Adéla (H)
4
6
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Vrtěna Jakub
Chlup Marek
4
1
Jedlička Dominik
Malý Lukáš
12
3
1:6
7:6
1:0
9
12
2
1
1
0
9.
Drápela Daniel
Vrtěna Tomáš
1
1
Matějíček Petr
Středa Štěpán
4
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
               
74
90
11
9
5
4

Soupiska TO TJ Svitavy B

jméno
nar.
BH
1
Vrtěna Jakub
17.07.2006
568
4
2
Chlup Marek
15.03.1991
1029
1
3
Drápela Daniel
23.10.2007
1029
1
4
Rakouš Michal (H)
19.08.2010
1029
1
5
Plachý Vojtěch (H)
08.03.2006
1029
1
6
Vrtěna Tomáš
25.12.2000
1029
1
7
Drápela Radim
29.12.1978
1029
1
8
Gerišer David
25.02.2011
1029
1
9
Růžička Erik
07.07.2009
1029
1
10
Crha Jiří
15.05.2008
1029
1
21
Kolářová Jolana (H)
17.12.2006
641
3
22
Plocová Nicole Alexandra (H)
24.06.2005
828
3
23
Válková Simona
06.04.2005
684
3
24
Vodehnalová Štěpána
06.05.2010
927
1
25
Škorpíková Natálie
05.01.2011
927
1

Soupiska TO SK Žamberk A

jméno
nar.
BH
1
Jedlička Dominik
30.09.1998
174
12
2
Malý Lukáš
11.09.2003
947
3
3
Matějíček Petr
20.07.2005
657
4
4
Opletal Petr
07.11.1996
400
6
5
Středa Štěpán
22.09.2005
512
4
6
Maňour Kryštof
07.02.2002
1029
1
7
Malý Jaromír
16.11.1967
1029
1
8
Adámek Adam
02.08.1999
1029
1
9
Neugebauer David
27.05.2001
1029
1
10
Neugebauer Radek
02.07.1971
1029
1
11
Jandík Tomáš
29.08.2007
1029
1
12
Adámek Viktor
03.06.2006
1029
1
21
Dufková Nela (H)
20.11.2004
570
4
22
Pečenková Adéla (H)
15.07.2003
322
6
23
Sládková Anežka
21.10.2005
443
4
24
Venclová Magdaléna
21.04.2008
658
3
25
Macháčková Sabina (H)
15.06.2009
927
1
26
Škorpíková Veronika
01.08.2006
927
1
27
Adamcová Veronika
27.06.2012
927
1
28
Dostálová Aneta
15.02.2010
927
1