Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
0
33:12
71:32
477:309
10
2
LTC Pardubice C
Tisknout
4
1
29:16
65:37
464:330
9
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
4
1
28:17
60:37
435:346
9
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
3
2
23:22
50:49
385:424
8
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
2
3
26:19
55:43
429:348
7
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
3
16:29
37:64
327:448
7
7
USK Pardubice
Tisknout
0
5
15:30
39:64
357:444
5
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
5
10:35
24:75
268:493
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2024 NT 26.5.2024
11
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TK Dolní Dobrouč
8:1
16:2
102:40
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Brückner Lukáš
4
Junek Jan
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Svoboda Adam
3
Paulson David
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Jansíková Adéla
4
Junková Iveta
3
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
4.
Šlesárová Natálie (H)
3
Sokolová Klára (H)
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Šrámek Erik
1
Studnička Karel
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
6.
Flídr Rodan (H)
1
Smékal Arthur
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
7.
Jansíková Adéla
Šlesárová Natálie (H)
4
3
Junková Iveta
Sokolová Klára (H)
3
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
8.
Brückner Lukáš
Svoboda Adam
4
3
Junek Jan
Paulson David
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
9.
Šrámek Erik
Flídr Rodan (H)
1
1
Hlaváč Jan
Studnička Karel
1
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
               
102
40
16
2
8
1

Soupiska Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.

jméno
nar.
BH
1
Brückner Lukáš
25.02.2001
516
4
2
Svoboda Adam
26.03.2007
822
3
3
Šrámek Erik
02.04.2007
1029
1
4
Flídr Rodan (H)
12.12.2007
1029
1
5
Trtík Josef
27.05.2009
1029
1
6
Brückner Filip
15.04.1972
1029
1
7
Kučera Jindřich
28.10.1993
1029
1
8
Suchánek Pavel
11.12.2008
1029
1
21
Jansíková Adéla
21.10.2003
556
4
22
Šlesárová Natálie (H)
05.10.2005
658
3
23
Hladíková Emma
19.03.2010
927
1
24
Soukalová Bára
12.02.2006
927
1
25
Šrámková Sofie
29.03.2010
927
1

Soupiska TK Dolní Dobrouč

jméno
nar.
BH
1
Junek Jan
13.02.1990
1029
1
2
Paulson David
19.02.1996
1029
1
3
Hlaváč Jan
20.05.1994
1029
1
4
Studnička Karel
19.05.1997
1029
1
5
Pospíšil Karel
22.05.1971
1029
1
6
Smékal Arthur
30.01.1996
1029
1
7
Rojek Pavel
10.07.1975
1029
1
8
Bečička Robin
21.10.1994
1029
1
9
Novák Kryštof
25.04.2004
1029
1
10
Krejčí Štěpán
12.05.2009
1029
1
21
Junková Iveta
15.01.1993
773
3
22
Sokolová Marie (H)
14.05.2003
927
1
23
Sokolová Klára (H)
09.04.1998
927
1
24
Krejčí Eliška
20.11.2005
927
1
25
Čevorová Nela (H)
15.05.2009
927
1
26
Kubíčková Laura
08.08.2009
927
1
27
Kubíčková Tereza
08.12.2008
927
1