Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
Tisknout
6
0
36:18
76:37
504:364
12
2
Tenisový klub Eden HK A
Tisknout
5
1
35:17
73:44
524:423
11
3
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
4
2
26:26
59:59
466:441
10
4
LTC Pardubice B
Tisknout
3
3
30:24
66:53
494:457
9
5
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
3
3
28:26
59:58
475:454
9
6
TO TJ Svitavy A
Tisknout
2
4
27:27
61:58
475:478
8
7
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
1
5
16:38
38:77
410:544
7
8
TK Kvasiny A
Tisknout
0
6
16:38
34:80
366:553
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2024 NT 23.6.2024
21
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B TC Chrudim z.s. A
7:2
14:4
89:61
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Süč Dominik
20
Rabas Daniel
3
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
2.
Orlita Daniel
15
Kozel Josef
4
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
3.
Šílová Nela
20
Rabasová Alžběta
3
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Hejtmánková Sára
6
Jančaříková Anna (H)
1
3:6
 
 
3
12
0
2
0
1
5.
Čujan Matěj
3
Voborník Jaromír
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
6.
Javůrek Adam
1
Fleško Milan
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Šílová Nela
Hejtmánková Sára
20
6
Rabasová Alžběta
Jančaříková Anna (H)
3
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
8.
Süč Dominik
Orlita Daniel
20
15
Rabas Daniel
Kozel Josef
3
4
1:1
 
 
1
12
0
2
0
1
9.
Čujan Matěj
Javůrek Adam
3
1
Voborník Jaromír
Fleško Milan
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
               
89
61
14
4
7
2

Soupiska TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Süč Dominik
19.09.1990
67
20
2
Orlita Daniel
08.07.1997
108
15
3
Novák Benedikt
27.08.2002
774
3
4
Čujan Matěj
03.01.2006
713
3
5
Fekete János (EU)
06.02.2001
1029
1
6
Gomez Gabriel (EU)
05.01.2004
1029
1
7
Javůrek Adam
25.06.1986
1029
1
8
Sedlák Jiří
16.04.1978
1029
1
9
Dorazil Tadeáš
20.11.2011
1029
1
10
Kadlec Vítek
05.04.2006
1029
1
11
Kadlec Vojtěch
12.11.2012
1029
1
12
Horký Damián
24.09.2011
1029
1
21
Smékalová Magdaléna (H)
17.01.2006
40
25
22
Šílová Nela
19.05.2006
54
20
23
Kučová Kristína (EU)
23.05.1990
586
4
24
Hejtmánková Sára
17.03.2004
361
6
25
Šejnohová Ela
29.08.2005
927
1
26
Sedláková Kristýna
13.08.2004
927
1
27
Šejnohová Ema
03.02.2009
927
1
28
Nečasová Aneta
24.02.2011
927
1

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Bálek Tomáš
14.06.1974
641
4
2
Brückner David (H)
20.03.2008
484
4
3
Rabas Daniel
29.01.1998
802
3
4
Kozel Josef
17.04.1982
662
4
5
Voborník Jaromír
24.01.1992
1029
1
6
Fleško Milan
27.10.2006
1029
1
7
Mansfeld Jiří
22.07.1993
1029
1
8
Pejcha Jan
24.11.1999
1029
1
9
Tichý Jakub
28.12.1999
1029
1
10
Říha Daniel
09.12.1976
1029
1
11
Buřval Zbyněk
14.08.1992
1029
1
12
Uhlíř Jiří
20.02.1997
1029
1
21
Odehnalová Nela (H)
19.07.2005
188
9
22
Rabasová Alžběta
08.09.1998
875
3
23
Kochová Lenka
11.08.1991
658
3
24
Sychrovská Nikola
03.01.2004
474
4
25
Ježková Stela
04.10.2006
927
1
26
Jančaříková Anna (H)
09.08.2011
927
1
27
Eisová Natálie
20.11.2004
927
1
28
Žďárská Kateřina
27.07.2004
927
1