Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
Tisknout
5
0
29:16
62:33
415:303
10
2
Tenisový klub Eden HK A
Tisknout
4
1
30:13
63:35
444:341
9
3
LTC Pardubice B
Tisknout
3
2
26:19
57:42
422:377
8
4
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
3
2
24:21
50:48
393:374
8
5
TO TJ Svitavy A
Tisknout
1
4
20:25
47:54
379:425
6
6
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
2
2
13:21
32:47
284:327
6
7
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
1
4
14:31
34:63
349:455
6
8
TK Kvasiny A
Tisknout
0
4
13:23
27:50
271:355
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
1.6.2024 NT 16.6.2024
20
LTC Pardubice B TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
2:7
4:14
46:87
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kratochvíl Ondřej
20
Süč Dominik
20
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Kelnar Lukáš
15
Orlita Daniel
15
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Vobořilová Anna
15
Smékalová Magdaléna (H)
25
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Heřmanová Ráchel
12
Šílová Nela
20
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Dymák Filip
4
Novák Benedikt
3
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Skokan Ondřej
9
Javůrek Adam
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Vobořilová Anna
Heřmanová Ráchel
15
12
Smékalová Magdaléna (H)
Hejtmánková Sára
25
6
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Kratochvíl Ondřej
Kelnar Lukáš
20
15
Süč Dominik
Orlita Daniel
20
15
2:2
 
 
12
2
2
0
1
0
9.
Dymák Filip
Skokan Ondřej
4
9
Novák Benedikt
Javůrek Adam
3
1
1:1
 
 
12
1
2
0
1
0
               
46
87
4
14
2
7

Soupiska LTC Pardubice B

jméno
nar.
BH
1
Kratochvíl Ondřej
20.05.2004
63
20
2
Vlkovský Vojtěch
12.07.1999
95
15
3
Kelnar Lukáš
08.01.2003
115
15
4
Dymák Filip
07.05.2008
641
4
5
Skokan Ondřej
17.05.2003
212
9
6
Berka Vojtěch
15.03.2002
480
4
7
Vala Filip
23.07.2004
1029
1
8
Šmejc Dominik
20.06.2009
1029
1
9
Zalabák Ondřej
19.06.2006
1029
1
10
VAVERKA DAN
30.01.2009
1029
1
11
Veigert Vojtěch
16.06.2003
1029
1
12
Papoušek David
15.11.2003
1029
1
21
Vobořilová Anna
27.08.2008
85
15
22
Zálabská Zuzana
24.11.1985
370
6
23
Vlkovská Veronika
06.09.1997
325
6
24
Heřmanová Ráchel
22.02.2003
136
12
25
Kučerová Tereza
11.12.2001
117
12
26
Shejbalová Tereza
01.06.2007
182
9
27
Vlkovská Tereza
30.01.2006
318
6
28
Hönigová Adéla
02.06.2009
927
1

Soupiska TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Süč Dominik
19.09.1990
67
20
2
Orlita Daniel
08.07.1997
108
15
3
Novák Benedikt
27.08.2002
774
3
4
Čujan Matěj
03.01.2006
713
3
5
Fekete János (EU)
06.02.2001
1029
1
6
Gomez Gabriel (EU)
05.01.2004
1029
1
7
Javůrek Adam
25.06.1986
1029
1
8
Sedlák Jiří
16.04.1978
1029
1
9
Dorazil Tadeáš
20.11.2011
1029
1
10
Kadlec Vítek
05.04.2006
1029
1
11
Kadlec Vojtěch
12.11.2012
1029
1
12
Horký Damián
24.09.2011
1029
1
21
Smékalová Magdaléna (H)
17.01.2006
40
25
22
Šílová Nela
19.05.2006
54
20
23
Kučová Kristína (EU)
23.05.1990
586
4
24
Hejtmánková Sára
17.03.2004
361
6
25
Šejnohová Ela
29.08.2005
927
1
26
Sedláková Kristýna
13.08.2004
927
1
27
Šejnohová Ema
03.02.2009
927
1
28
Nečasová Aneta
24.02.2011
927
1