Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
Tisknout
6
0
36:18
76:37
504:364
12
2
Tenisový klub Eden HK A
Tisknout
5
1
35:17
73:44
524:423
11
3
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
4
2
26:26
59:59
466:441
10
4
LTC Pardubice B
Tisknout
3
3
30:24
66:53
494:457
9
5
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
3
3
28:26
59:58
475:454
9
6
TO TJ Svitavy A
Tisknout
2
4
27:27
61:58
475:478
8
7
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
1
5
16:38
38:77
410:544
7
8
TK Kvasiny A
Tisknout
0
6
16:38
34:80
366:553
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
2
TO TJ Svitavy A TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
3:6
7:13
72:90
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Krejčí Jan
12
Süč Dominik
20
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Rouchal Dominik
9
Orlita Daniel
15
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Veselá Barbora (H)
9
Smékalová Magdaléna (H)
25
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
4.
Šedivá Anna (H)
6
Kučová Kristína (EU)
4
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Lipenský Martin
3
Čujan Matěj
3
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
6.
Rakouš Michal (H)
1
Javůrek Adam
1
4:6
5:5
 
17
11
2
1
1
0
7.
Veselá Barbora (H)
Šedivá Anna (H)
9
6
Šílová Nela
Kučová Kristína (EU)
20
4
6:2
1:6
0:1
7
9
1
2
0
1
8.
Krejčí Jan
Rouchal Dominik
12
9
Süč Dominik
Orlita Daniel
20
15
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Lipenský Martin
Rakouš Michal (H)
3
1
Čujan Matěj
Javůrek Adam
3
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
               
72
90
7
13
3
6

Soupiska TO TJ Svitavy A

jméno
nar.
BH
1
Krejčí Jan
14.08.2004
126
12
2
Rouchal Dominik
01.10.2005
227
9
3
Horálek Dominik (H)
04.02.2003
358
6
4
Lipenský Martin
08.05.1981
767
3
5
Vrtěna Jakub
17.07.2006
568
4
6
Chlup Marek
15.03.1991
1029
1
7
Drápela Daniel
23.10.2007
1029
1
8
Rakouš Michal (H)
19.08.2010
1029
1
9
Vrtěna Tomáš
25.12.2000
1029
1
21
Veselá Barbora (H)
11.07.2008
199
9
22
Šedivá Anna (H)
20.02.2009
383
6
23
Kolářová Jolana (H)
17.12.2006
641
3
24
Plocová Nicole Alexandra (H)
24.06.2005
828
3
25
Válková Simona
06.04.2005
684
3

Soupiska TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Süč Dominik
19.09.1990
67
20
2
Orlita Daniel
08.07.1997
108
15
3
Novák Benedikt
27.08.2002
774
3
4
Čujan Matěj
03.01.2006
713
3
5
Fekete János (EU)
06.02.2001
1029
1
6
Gomez Gabriel (EU)
05.01.2004
1029
1
7
Javůrek Adam
25.06.1986
1029
1
8
Sedlák Jiří
16.04.1978
1029
1
9
Dorazil Tadeáš
20.11.2011
1029
1
10
Kadlec Vítek
05.04.2006
1029
1
11
Kadlec Vojtěch
12.11.2012
1029
1
12
Horký Damián
24.09.2011
1029
1
21
Smékalová Magdaléna (H)
17.01.2006
40
25
22
Šílová Nela
19.05.2006
54
20
23
Kučová Kristína (EU)
23.05.1990
586
4
24
Hejtmánková Sára
17.03.2004
361
6
25
Šejnohová Ela
29.08.2005
927
1
26
Sedláková Kristýna
13.08.2004
927
1
27
Šejnohová Ema
03.02.2009
927
1
28
Nečasová Aneta
24.02.2011
927
1