Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
Tisknout
5
0
29:16
62:33
415:303
10
2
Tenisový klub Eden HK A
Tisknout
4
1
30:13
63:35
444:341
9
3
LTC Pardubice B
Tisknout
3
2
26:19
57:42
422:377
8
4
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
3
2
24:21
50:48
393:374
8
5
TO TJ Svitavy A
Tisknout
1
4
20:25
47:54
379:425
6
6
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
2
2
13:21
32:47
284:327
6
7
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
1
4
14:31
34:63
349:455
6
8
TK Kvasiny A
Tisknout
0
4
13:23
27:50
271:355
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2024 NT 26.5.2024
11
TK Pernštýn 1897 Pardubice TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
3:6
6:12
62:73
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Holub David
12
Süč Dominik
20
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Paleček Ondřej
12
Orlita Daniel
15
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Bezdíčková Hana
15
Smékalová Magdaléna (H)
25
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Blažková Klára
4
Šílová Nela
20
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Bezdíček Bohumil (H)
9
Novák Benedikt
3
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Šmíd Martin
3
Javůrek Adam
1
6:7
3:6
 
9
13
0
2
0
1
7.
Bezdíčková Hana
Blažková Klára
15
4
Smékalová Magdaléna (H)
Šílová Nela
25
20
1:0
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Holub David
Bezdíček Bohumil (H)
12
9
Süč Dominik
Novák Benedikt
20
3
1:0
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
Paleček Ondřej
Šmíd Martin
12
3
Orlita Daniel
Javůrek Adam
15
1
1:0
 
 
12
0
2
0
1
0
               
62
73
6
12
3
6

Soupiska TK Pernštýn 1897 Pardubice

jméno
nar.
BH
1
Holub David
12.02.2002
177
12
2
Paleček Ondřej
18.01.1999
135
12
3
Bezdíček Bohumil (H)
18.04.2004
220
9
4
Šmíd Martin
02.10.2009
965
3
5
Chaloupka David
13.04.1982
851
3
6
Čapoun Jan
20.10.1978
1029
1
7
Ehl Radek
28.05.1977
1029
1
8
Mrklovský David
30.12.2008
1029
1
9
Kovalčuk Vladimír (H)
28.07.1995
1029
1
10
Outrata Tomáš
15.04.2007
1029
1
11
Nakládal Jakub
30.12.1987
1029
1
21
Bezdíčková Hana
18.06.2001
107
15
22
Blažková Klára
05.01.2008
486
4
23
Brabcová Sára
31.03.2004
875
3
24
Jelínková Barbora
19.05.2004
734
3
25
Cibulková Veronika
25.03.2003
927
1
26
Prausová Vendula
10.05.2008
927
1
27
Štěpánková Eliška
13.12.1996
927
1

Soupiska TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Süč Dominik
19.09.1990
67
20
2
Orlita Daniel
08.07.1997
108
15
3
Novák Benedikt
27.08.2002
774
3
4
Čujan Matěj
03.01.2006
713
3
5
Fekete János (EU)
06.02.2001
1029
1
6
Gomez Gabriel (EU)
05.01.2004
1029
1
7
Javůrek Adam
25.06.1986
1029
1
8
Sedlák Jiří
16.04.1978
1029
1
9
Dorazil Tadeáš
20.11.2011
1029
1
10
Kadlec Vítek
05.04.2006
1029
1
11
Kadlec Vojtěch
12.11.2012
1029
1
12
Horký Damián
24.09.2011
1029
1
21
Smékalová Magdaléna (H)
17.01.2006
40
25
22
Šílová Nela
19.05.2006
54
20
23
Kučová Kristína (EU)
23.05.1990
586
4
24
Hejtmánková Sára
17.03.2004
361
6
25
Šejnohová Ela
29.08.2005
927
1
26
Sedláková Kristýna
13.08.2004
927
1
27
Šejnohová Ema
03.02.2009
927
1
28
Nečasová Aneta
24.02.2011
927
1