Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
5
0
40:5
83:11
520:190
10
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
4
1
38:7
77:18
492:220
9
3
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
1
23:22
50:48
355:380
9
4
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
3
2
23:22
53:50
392:397
8
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
3
20:25
44:56
325:402
7
6
TK Hlinsko
Tisknout
1
4
12:33
27:68
263:448
6
7
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
1
4
12:33
27:70
331:477
6
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
5
12:33
29:69
308:472
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.5.2024 NT 11.5.2024
8
TO TJ Tesla Pardubice A TO SK Žamberk A
8:1
16:2
103:30
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vojtíšek Albert
12
Adámek Viktor
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Pilný Patrik
9
Černý Filip
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Klusáčková Barbora
4
Venclová Magdaléna
4
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
4.
Gottvaldová Anna
4
Macháčková Sabina (H)
3
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
5.
Holý Tomáš
6
Kvapil Antonín (H)
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Pilný Matouš
3
Gažák Tomáš
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
7.
Klusáčková Barbora
Gottvaldová Anna
4
4
Venclová Magdaléna
Macháčková Sabina (H)
4
3
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Vojtíšek Albert
Klíma Filip
12
6
Adámek Viktor
Gažák Tomáš
3
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
9.
Pilný Patrik
Holý Tomáš
9
6
Černý Filip
Kvapil Antonín (H)
3
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
               
103
30
16
2
8
1

Soupiska TO TJ Tesla Pardubice A

jméno
nar.
BH
1
Vojtíšek Albert
16.06.2007
181
12
2
Pilný Patrik
21.12.2008
314
9
3
Klíma Filip
15.07.2008
362
6
4
Holý Tomáš
20.12.2008
399
6
5
Pilný Matouš
18.01.2011
840
3
21
Klusáčková Barbora
20.07.2011
496
4
22
Gottvaldová Anna
26.02.2011
508
4
23
Mudrochová Laura
19.08.2010
793
1
24
Pochobradská Alice
12.07.2012
793
1

Soupiska TO SK Žamberk A

jméno
nar.
BH
1
Jandík Tomáš
29.08.2007
771
4
2
Adámek Viktor
03.06.2006
782
3
3
Černý Filip
30.10.2007
898
3
4
Kvapil Antonín (H)
15.08.2010
1135
1
5
Gažák Tomáš
02.08.2008
1135
1
6
Hájek Ondřej
18.12.2008
1135
1
7
Sviták Michal
08.03.2010
1135
1
8
Brkl Filip
21.10.2009
1135
1
9
Kačaras Jan
12.03.2010
1135
1
10
Pražák Kryštof
26.05.2010
1135
1
11
Bednařík Martin
01.08.2009
1135
1
12
Vojtíšek Tomáš
11.05.2012
1135
1
21
Venclová Magdaléna
21.04.2008
533
4
22
Škorpíková Veronika
01.08.2006
629
3
23
Macháčková Sabina (H)
15.06.2009
549
3
24
Čevorová Nela
15.05.2009
793
1
25
Adamcová Veronika
27.06.2012
793
1
26
Dostálová Aneta
15.02.2010
793
1
27
Jandíková Eva
19.06.2010
793
1
28
Andršová Adéla
29.01.2010
793
1