Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
6
0
47:7
97:16
621:243
12
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
5
1
47:7
95:20
601:259
11
3
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
4
2
29:25
67:57
482:464
10
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
2
23:31
52:66
394:489
10
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
4
23:31
51:70
392:492
8
6
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
2
4
18:36
39:76
415:517
8
7
TK Hlinsko
Tisknout
1
5
15:39
33:80
303:532
7
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
6
14:40
34:83
361:573
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.5.2024 NT 11.5.2024
6
TC Chrudim z.s. A TK Česká Třebová, z.s.
5:4
12:9
89:69
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fleško Milan
4
Marek Patrik
4
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
2.
Kastner Leoš
1
Klíma Petr
4
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Ježková Stela
3
Blažková Kateřina
9
4:6
6:4
0:1
10
11
1
2
0
1
4.
Kastnerová Nela
1
Rybičková Karolína
4
7:6
1:6
0:1
8
13
1
2
0
1
5.
Žďárský Lukáš
1
Oppitz Dennis
3
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
6.
Coyago Patrick
1
Kovář Lukáš
1
4:6
6:4
1:0
11
10
2
1
1
0
7.
Fleško Milan
Kastner Leoš
4
1
Marek Patrik
Oppitz Dennis
4
3
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
8.
Žďárský Lukáš
Coyago Patrick
1
1
Klíma Petr
Kovář Lukáš
4
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
9.
Ježková Stela
Kastnerová Nela
3
1
Blažková Kateřina
Rybičková Karolína
9
4
6:7
3:6
 
9
13
0
2
0
1
               
89
69
12
9
5
4

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Fleško Milan
27.10.2006
704
4
2
Kastner Leoš
23.06.2007
1135
1
3
Žďárský Lukáš
03.10.2010
1135
1
4
Isamene Adam
30.06.2012
1135
1
5
Coyago Patrick
24.04.2011
1135
1
6
Grof Tomáš
04.04.2007
1135
1
7
Kučera Lukáš
25.06.2007
1135
1
8
Bílek Adam
26.11.2008
1135
1
9
Cvrček Martin
26.01.2007
1135
1
10
Hanousek Vojtěch
30.08.2007
1135
1
11
Müller Jan
06.09.2010
1135
1
12
Málek Matouš
05.02.2010
1135
1
21
Ježková Stela
04.10.2006
564
3
22
Flešková Karolína
19.07.2012
793
1
23
Zemánková Lenka
24.02.2007
793
1
24
Polívková Nikola
30.03.2009
793
1
25
Grofová Gabriela
20.06.2009
793
1
26
Štorková Klára
16.08.2008
793
1
27
Kastnerová Nela
23.06.2007
793
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Ploc Matouš
14.11.2008
220
9
2
Salivar Sebastian
31.05.2009
217
9
3
Marek Patrik
17.02.2008
487
4
4
Klíma Petr
20.08.2006
531
4
5
Plachý Vojtěch
08.03.2006
818
3
6
Oppitz Dennis
03.09.2007
873
3
7
Brusenbauch Alan
28.12.2011
1135
1
8
Kovář Lukáš
28.09.2008
1135
1
9
Šenberk Matyáš
29.12.2010
1135
1
21
Blažková Kateřina
24.01.2009
177
9
22
Košková Aneta
19.07.2010
287
6
23
Rybičková Karolína
19.05.2009
521
4
24
Halamová Natálie
24.01.2009
726
3
25
Hýblová Zuzana
20.06.2008
793
1
26
Sýkorová Kateřina
12.01.2011
793
1
27
Pirklová Leontýna
27.03.2009
793
1