Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
6
0
47:7
97:16
621:243
12
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
5
1
47:7
95:20
601:259
11
3
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
4
2
29:25
67:57
482:464
10
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
2
23:31
52:66
394:489
10
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
4
23:31
51:70
392:492
8
6
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
2
4
18:36
39:76
415:517
8
7
TK Hlinsko
Tisknout
1
5
15:39
33:80
303:532
7
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
6
14:40
34:83
361:573
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2024 NT 4.5.2024
4
TK Česká Třebová, z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
1:8
2:16
30:98
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Salivar Sebastian
9
Čujan Matěj
6
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
2.
Marek Patrik
4
Votřel Petr (H)
9
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Košková Aneta
6
Šílová Nela
9
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Rybičková Karolína
4
Šperková Anna (H)
9
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Klíma Petr
4
Kuba Tomáš
6
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Brusenbauch Alan
1
Dorazil Tadeáš
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Košková Aneta
Rybičková Karolína
6
4
Šílová Nela
Šperková Anna (H)
9
9
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Marek Patrik
Klíma Petr
4
4
Čujan Matěj
Votřel Petr (H)
6
9
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Oppitz Dennis
Kovář Lukáš
3
1
Kuba Tomáš
Dorazil Tadeáš
6
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
               
30
98
2
16
1
8

Soupiska TK Česká Třebová, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Ploc Matouš
14.11.2008
220
9
2
Salivar Sebastian
31.05.2009
217
9
3
Marek Patrik
17.02.2008
487
4
4
Klíma Petr
20.08.2006
531
4
5
Plachý Vojtěch
08.03.2006
818
3
6
Oppitz Dennis
03.09.2007
873
3
7
Brusenbauch Alan
28.12.2011
1135
1
8
Kovář Lukáš
28.09.2008
1135
1
9
Šenberk Matyáš
29.12.2010
1135
1
21
Blažková Kateřina
24.01.2009
177
9
22
Košková Aneta
19.07.2010
287
6
23
Rybičková Karolína
19.05.2009
521
4
24
Halamová Natálie
24.01.2009
726
3
25
Hýblová Zuzana
20.06.2008
793
1
26
Sýkorová Kateřina
12.01.2011
793
1
27
Pirklová Leontýna
27.03.2009
793
1

Soupiska TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.

jméno
nar.
BH
1
Čujan Matěj
03.01.2006
393
6
2
Votřel Petr (H)
28.12.2006
300
9
3
Kuba Tomáš
17.07.2008
353
6
4
Dorazil Tadeáš
20.11.2011
1135
1
5
Kligl Tobiáš
05.10.2006
1135
1
6
Kadlec Vítek
05.04.2006
1135
1
7
Kadlec Vojtěch
12.11.2012
1135
1
8
Šejnoha Samuel
23.06.2008
1135
1
9
Horký Damián
24.09.2011
1135
1
21
Šílová Nela
19.05.2006
183
9
22
Šperková Anna (H)
07.04.2009
203
9
23
Šejnohová Ema
03.02.2009
793
1
24
Nečasová Aneta
24.02.2011
793
1