Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
6
0
47:7
97:16
621:243
12
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
5
1
47:7
95:20
601:259
11
3
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
4
2
29:25
67:57
482:464
10
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
2
23:31
52:66
394:489
10
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
4
23:31
51:70
392:492
8
6
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
2
4
18:36
39:76
415:517
8
7
TK Hlinsko
Tisknout
1
5
15:39
33:80
303:532
7
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
6
14:40
34:83
361:573
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2024 NT 30.6.2024
27
TC Chrudim z.s. A TO SK Žamberk A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fleško Milan
4
Jandík Tomáš
4
2:6
6:2
1:0
9
8
2
1
1
0
2.
Kastner Leoš
1
Černý Filip
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Ježková Stela
3
Venclová Magdaléna
4
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
4.
Kastnerová Nela
1
Čevorová Nela
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
5.
Žďárský Lukáš
1
Gažák Tomáš
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
6.
Grof Tomáš
1
Hájek Ondřej
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
7.
Ježková Stela
Kastnerová Nela
3
1
Venclová Magdaléna
Čevorová Nela
4
1
3:6
6:1
0:1
9
8
1
2
0
1
8.
Fleško Milan
Kastner Leoš
4
1
Jandík Tomáš
Černý Filip
4
3
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
9.
Žďárský Lukáš
Grof Tomáš
1
1
Gažák Tomáš
Hájek Ondřej
1
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
               
97
45
15
5
7
2

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Fleško Milan
27.10.2006
704
4
2
Kastner Leoš
23.06.2007
1135
1
3
Žďárský Lukáš
03.10.2010
1135
1
4
Isamene Adam
30.06.2012
1135
1
5
Coyago Patrick
24.04.2011
1135
1
6
Grof Tomáš
04.04.2007
1135
1
7
Kučera Lukáš
25.06.2007
1135
1
8
Bílek Adam
26.11.2008
1135
1
9
Cvrček Martin
26.01.2007
1135
1
10
Hanousek Vojtěch
30.08.2007
1135
1
11
Müller Jan
06.09.2010
1135
1
12
Málek Matouš
05.02.2010
1135
1
21
Ježková Stela
04.10.2006
564
3
22
Flešková Karolína
19.07.2012
793
1
23
Zemánková Lenka
24.02.2007
793
1
24
Polívková Nikola
30.03.2009
793
1
25
Grofová Gabriela
20.06.2009
793
1
26
Štorková Klára
16.08.2008
793
1
27
Kastnerová Nela
23.06.2007
793
1

Soupiska TO SK Žamberk A

jméno
nar.
BH
1
Jandík Tomáš
29.08.2007
771
4
2
Adámek Viktor
03.06.2006
782
3
3
Černý Filip
30.10.2007
898
3
4
Kvapil Antonín (H)
15.08.2010
1135
1
5
Gažák Tomáš
02.08.2008
1135
1
6
Hájek Ondřej
18.12.2008
1135
1
7
Sviták Michal
08.03.2010
1135
1
8
Brkl Filip
21.10.2009
1135
1
9
Kačaras Jan
12.03.2010
1135
1
10
Pražák Kryštof
26.05.2010
1135
1
11
Bednařík Martin
01.08.2009
1135
1
12
Vojtíšek Tomáš
11.05.2012
1135
1
21
Venclová Magdaléna
21.04.2008
533
4
22
Škorpíková Veronika
01.08.2006
629
3
23
Macháčková Sabina (H)
15.06.2009
549
3
24
Čevorová Nela
15.05.2009
793
1
25
Adamcová Veronika
27.06.2012
793
1
26
Dostálová Aneta
15.02.2010
793
1
27
Jandíková Eva
19.06.2010
793
1
28
Andršová Adéla
29.01.2010
793
1