Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
5
0
40:5
83:11
520:190
10
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
4
1
38:7
77:18
492:220
9
3
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
1
23:22
50:48
355:380
9
4
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
3
2
23:22
53:50
392:397
8
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
3
20:25
44:56
325:402
7
6
TK Hlinsko
Tisknout
1
4
12:33
27:68
263:448
6
7
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
1
4
12:33
27:70
331:477
6
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
5
12:33
29:69
308:472
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
2.6.2024 NT 15.6.2024
20
TC Chrudim z.s. A TK Hlinsko
6:3
12:6
81:52
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fleško Milan
4
Lelek Petr
4
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
2.
Kastner Leoš
1
Malinský Josef (H)
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
3.
Ježková Stela
3
Jančaříková Anna
6
6:7
1:4
 
7
13
0
2
0
1
4.
Kastnerová Nela
1
Havlová Gabriela
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Žďárský Lukáš
1
Bříza Ondřej
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Coyago Patrick
1
Nevole Vojtěch
1
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
7.
Fleško Milan
Kastner Leoš
4
1
Lelek Petr
Malinský Josef (H)
4
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
8.
Žďárský Lukáš
Coyago Patrick
1
1
Bříza Ondřej
Nevole Vojtěch
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
9.
Ježková Stela
Kastnerová Nela
3
1
Jančaříková Anna
Havlová Gabriela
6
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
               
81
52
12
6
6
3

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Fleško Milan
27.10.2006
704
4
2
Kastner Leoš
23.06.2007
1135
1
3
Žďárský Lukáš
03.10.2010
1135
1
4
Isamene Adam
30.06.2012
1135
1
5
Coyago Patrick
24.04.2011
1135
1
6
Grof Tomáš
04.04.2007
1135
1
7
Kučera Lukáš
25.06.2007
1135
1
8
Bílek Adam
26.11.2008
1135
1
9
Cvrček Martin
26.01.2007
1135
1
10
Hanousek Vojtěch
30.08.2007
1135
1
11
Müller Jan
06.09.2010
1135
1
12
Málek Matouš
05.02.2010
1135
1
21
Ježková Stela
04.10.2006
564
3
22
Flešková Karolína
19.07.2012
793
1
23
Zemánková Lenka
24.02.2007
793
1
24
Polívková Nikola
30.03.2009
793
1
25
Grofová Gabriela
20.06.2009
793
1
26
Štorková Klára
16.08.2008
793
1
27
Kastnerová Nela
23.06.2007
793
1

Soupiska TK Hlinsko

jméno
nar.
BH
1
Vašek František (H)
31.05.2006
925
3
2
Lelek Petr
14.04.2010
740
4
3
Malinský Josef (H)
25.08.2012
1135
1
4
Kavalír Matouš
28.12.2008
1135
1
5
Pražák Jakub
03.01.2014
1135
1
6
Bříza Ondřej
29.06.2009
1135
1
7
Nevole Vojtěch
26.02.2009
1135
1
8
Kusý Jakub
28.05.2011
1135
1
9
Mrkvička František
20.12.2009
1135
1
10
Adámek Alexander
30.03.2011
1135
1
21
Jančaříková Anna
09.08.2011
326
6
22
Havlová Gabriela
10.08.2006
793
1
23
Marešová Nela
17.06.2009
793
1
24
Malinská Claudia
08.10.2008
793
1
25
Uchytilová Silvie
12.03.2010
793
1
26
Dostálová Nela
14.08.2012
793
1
27
Mrkvičková Josefína
03.03.2014
793
1