Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
5
0
40:5
83:11
520:190
10
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
4
1
38:7
77:18
492:220
9
3
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
1
23:22
50:48
355:380
9
4
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
3
2
23:22
53:50
392:397
8
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
3
20:25
44:56
325:402
7
6
TK Hlinsko
Tisknout
1
4
12:33
27:68
263:448
6
7
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
1
4
12:33
27:70
331:477
6
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
5
12:33
29:69
308:472
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2024 NT 1.6.2024
15
TO TJ Tesla Pardubice A TK Česká Třebová, z.s.
9:0
18:1
105:33
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vojtíšek Albert
12
Marek Patrik
4
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
2.
Pilný Patrik
9
Klíma Petr
4
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
3.
Klusáčková Barbora
4
Košková Aneta
6
1:6
6:4
1:0
8
10
2
1
1
0
4.
Gottvaldová Anna
4
Rybičková Karolína
4
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Holý Tomáš
6
Oppitz Dennis
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Pilný Matouš
3
Kovář Lukáš
1
6:0
7:6
 
13
6
2
0
1
0
7.
Klusáčková Barbora
Gottvaldová Anna
4
4
Košková Aneta
Rybičková Karolína
6
4
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
8.
Holý Tomáš
Pilný Patrik
6
9
Marek Patrik
Klíma Petr
4
4
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
9.
Vojtíšek Albert
Pilný Matouš
12
3
Oppitz Dennis
Kovář Lukáš
3
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
               
105
33
18
1
9
0

Soupiska TO TJ Tesla Pardubice A

jméno
nar.
BH
1
Vojtíšek Albert
16.06.2007
181
12
2
Pilný Patrik
21.12.2008
314
9
3
Klíma Filip
15.07.2008
362
6
4
Holý Tomáš
20.12.2008
399
6
5
Pilný Matouš
18.01.2011
840
3
21
Klusáčková Barbora
20.07.2011
496
4
22
Gottvaldová Anna
26.02.2011
508
4
23
Mudrochová Laura
19.08.2010
793
1
24
Pochobradská Alice
12.07.2012
793
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Ploc Matouš
14.11.2008
220
9
2
Salivar Sebastian
31.05.2009
217
9
3
Marek Patrik
17.02.2008
487
4
4
Klíma Petr
20.08.2006
531
4
5
Plachý Vojtěch
08.03.2006
818
3
6
Oppitz Dennis
03.09.2007
873
3
7
Brusenbauch Alan
28.12.2011
1135
1
8
Kovář Lukáš
28.09.2008
1135
1
9
Šenberk Matyáš
29.12.2010
1135
1
21
Blažková Kateřina
24.01.2009
177
9
22
Košková Aneta
19.07.2010
287
6
23
Rybičková Karolína
19.05.2009
521
4
24
Halamová Natálie
24.01.2009
726
3
25
Hýblová Zuzana
20.06.2008
793
1
26
Sýkorová Kateřina
12.01.2011
793
1
27
Pirklová Leontýna
27.03.2009
793
1