Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
6
0
47:7
97:16
621:243
12
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
5
1
47:7
95:20
601:259
11
3
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
4
2
29:25
67:57
482:464
10
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
2
23:31
52:66
394:489
10
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
4
23:31
51:70
392:492
8
6
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
2
4
18:36
39:76
415:517
8
7
TK Hlinsko
Tisknout
1
5
15:39
33:80
303:532
7
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
6
14:40
34:83
361:573
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2024 NT 1.6.2024
14
TK Hlinsko TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
0:9
0:18
21:109
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Lelek Petr
4
Čujan Matěj
6
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
2.
Kavalír Matouš
1
Votřel Petr (H)
9
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Havlová Gabriela
1
Šílová Nela
9
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Marešová Nela
1
Šperková Anna (H)
9
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Bříza Ondřej
1
Kuba Tomáš
6
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Nevole Vojtěch
1
Dorazil Tadeáš
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Havlová Gabriela
Marešová Nela
1
1
Šílová Nela
Šperková Anna (H)
9
9
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Lelek Petr
Kavalír Matouš
4
1
Čujan Matěj
Votřel Petr (H)
6
9
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Bříza Ondřej
Nevole Vojtěch
1
1
Kuba Tomáš
Dorazil Tadeáš
6
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
               
21
109
0
18
0
9

Soupiska TK Hlinsko

jméno
nar.
BH
1
Vašek František (H)
31.05.2006
925
3
2
Lelek Petr
14.04.2010
740
4
3
Malinský Josef (H)
25.08.2012
1135
1
4
Kavalír Matouš
28.12.2008
1135
1
5
Pražák Jakub
03.01.2014
1135
1
6
Bříza Ondřej
29.06.2009
1135
1
7
Nevole Vojtěch
26.02.2009
1135
1
8
Kusý Jakub
28.05.2011
1135
1
9
Mrkvička František
20.12.2009
1135
1
10
Adámek Alexander
30.03.2011
1135
1
21
Jančaříková Anna
09.08.2011
326
6
22
Havlová Gabriela
10.08.2006
793
1
23
Marešová Nela
17.06.2009
793
1
24
Malinská Claudia
08.10.2008
793
1
25
Uchytilová Silvie
12.03.2010
793
1
26
Dostálová Nela
14.08.2012
793
1
27
Mrkvičková Josefína
03.03.2014
793
1

Soupiska TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.

jméno
nar.
BH
1
Čujan Matěj
03.01.2006
393
6
2
Votřel Petr (H)
28.12.2006
300
9
3
Kuba Tomáš
17.07.2008
353
6
4
Dorazil Tadeáš
20.11.2011
1135
1
5
Kligl Tobiáš
05.10.2006
1135
1
6
Kadlec Vítek
05.04.2006
1135
1
7
Kadlec Vojtěch
12.11.2012
1135
1
8
Šejnoha Samuel
23.06.2008
1135
1
9
Horký Damián
24.09.2011
1135
1
21
Šílová Nela
19.05.2006
183
9
22
Šperková Anna (H)
07.04.2009
203
9
23
Šejnohová Ema
03.02.2009
793
1
24
Nečasová Aneta
24.02.2011
793
1