Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
5
0
40:5
83:11
520:190
10
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
4
1
38:7
77:18
492:220
9
3
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
1
23:22
50:48
355:380
9
4
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
3
2
23:22
53:50
392:397
8
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
3
20:25
44:56
325:402
7
6
TK Hlinsko
Tisknout
1
4
12:33
27:68
263:448
6
7
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
1
4
12:33
27:70
331:477
6
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
5
12:33
29:69
308:472
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2024 NT 1.6.2024
13
TC Chrudim z.s. A TO TJ Tesla Pardubice B
6:3
12:7
81:80
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fleško Milan
4
Pelikán Tomáš
4
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
2.
Kastner Leoš
1
Čapek Bohumil
4
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
3.
Ježková Stela
3
Pospíšilová Anna Milada
4
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
4.
Kastnerová Nela
1
Čapounová Michaela
4
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Žďárský Lukáš
1
Šimonek Patrik
3
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
6.
Grof Tomáš
1
Kovárník Vojtěch
1
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Ježková Stela
Kastnerová Nela
3
1
Pospíšilová Anna Milada
Čapounová Michaela
4
4
6:3
5:7
1:0
12
10
2
1
1
0
8.
Fleško Milan
Grof Tomáš
4
1
Pelikán Tomáš
Čapek Bohumil
4
4
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
9.
Kastner Leoš
Žďárský Lukáš
1
1
Šimonek Patrik
Kovárník Vojtěch
3
1
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
               
81
80
12
7
6
3

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Fleško Milan
27.10.2006
704
4
2
Kastner Leoš
23.06.2007
1135
1
3
Žďárský Lukáš
03.10.2010
1135
1
4
Isamene Adam
30.06.2012
1135
1
5
Coyago Patrick
24.04.2011
1135
1
6
Grof Tomáš
04.04.2007
1135
1
7
Kučera Lukáš
25.06.2007
1135
1
8
Bílek Adam
26.11.2008
1135
1
9
Cvrček Martin
26.01.2007
1135
1
10
Hanousek Vojtěch
30.08.2007
1135
1
11
Müller Jan
06.09.2010
1135
1
12
Málek Matouš
05.02.2010
1135
1
21
Ježková Stela
04.10.2006
564
3
22
Flešková Karolína
19.07.2012
793
1
23
Zemánková Lenka
24.02.2007
793
1
24
Polívková Nikola
30.03.2009
793
1
25
Grofová Gabriela
20.06.2009
793
1
26
Štorková Klára
16.08.2008
793
1
27
Kastnerová Nela
23.06.2007
793
1

Soupiska TO TJ Tesla Pardubice B

jméno
nar.
BH
1
Pelikán Tomáš
14.09.2009
494
4
2
Čapek Bohumil
29.09.2006
537
4
3
Šimonek Patrik
26.05.2008
808
3
4
Kovárník Vojtěch
10.06.2010
1135
1
5
Pronco Daniel
09.06.2012
1135
1
6
Kovárník Lukáš
21.03.2013
1135
1
7
Schmidt Martin
16.11.2010
1135
1
21
Pospíšilová Anna Milada
21.11.2009
456
4
22
Čapounová Michaela
28.10.2008
503
4
23
Dubovská Anna
03.03.2008
793
1
24
Škrhová Eliška
15.01.2010
793
1
25
Kačmariková Nela
11.11.2011
793
1