Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
5
0
40:5
83:11
520:190
10
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
4
1
38:7
77:18
492:220
9
3
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
1
23:22
50:48
355:380
9
4
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
3
2
23:22
53:50
392:397
8
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
3
20:25
44:56
325:402
7
6
TK Hlinsko
Tisknout
1
4
12:33
27:68
263:448
6
7
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
1
4
12:33
27:70
331:477
6
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
5
12:33
29:69
308:472
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
12.5.2024 NT 25.5.2024
10
TK Ústí n. Orlicí TO TJ Tesla Pardubice A
0:9
0:18
27:108
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Krsička David
6
Vojtíšek Albert
12
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Hamerník Daniel
4
Pilný Patrik
9
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Rybičková Gabriela (H)
4
Klusáčková Barbora
4
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Snášilová Nikola
3
Mudrochová Laura
1
0:2
 
 
0
12
0
2
0
1
5.
Adámek Matouš
4
Klíma Filip
6
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Chadima Matěj
4
Holý Tomáš
6
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Rybičková Gabriela (H)
Snášilová Nikola
4
3
Klusáčková Barbora
Mudrochová Laura
4
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Krsička David
Adámek Matouš
6
4
Vojtíšek Albert
Klíma Filip
12
6
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Hamerník Daniel
Morávek Matěj
4
1
Pilný Patrik
Holý Tomáš
9
6
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
               
27
108
0
18
0
9

Soupiska TK Ústí n. Orlicí

jméno
nar.
BH
1
Krsička David
13.01.2009
335
6
2
Hamerník Daniel
09.10.2008
508
4
3
Adámek Matouš
08.04.2008
562
4
4
Chadima Matěj
26.09.2009
740
4
5
Morávek Matěj
20.04.2011
1135
1
6
Nágl David
26.06.2014
1135
1
7
Krsička Filip
24.01.2013
1135
1
21
Rybičková Gabriela (H)
10.07.2007
442
4
22
Snášilová Nikola
10.06.2008
608
3
23
Nermuťová Melisa
21.04.2010
603
3
24
Hájková Anna
01.03.2009
793
1
25
Bániková Kristýna
05.11.2010
793
1

Soupiska TO TJ Tesla Pardubice A

jméno
nar.
BH
1
Vojtíšek Albert
16.06.2007
181
12
2
Pilný Patrik
21.12.2008
314
9
3
Klíma Filip
15.07.2008
362
6
4
Holý Tomáš
20.12.2008
399
6
5
Pilný Matouš
18.01.2011
840
3
21
Klusáčková Barbora
20.07.2011
496
4
22
Gottvaldová Anna
26.02.2011
508
4
23
Mudrochová Laura
19.08.2010
793
1
24
Pochobradská Alice
12.07.2012
793
1