Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21 - O putovní pohár prezidenta

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
6
0
44:10
95:23
615:245
12
2
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A
Tisknout
5
1
30:24
64:55
493:461
11
3
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
Tisknout
4
2
32:19
67:42
507:398
10
4
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
4
2
27:27
56:59
393:443
10
5
LTC Pardubice A
Tisknout
3
3
32:22
69:50
485:403
9
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
2
4
22:32
49:69
402:487
8
7
TK Eden HK A
Tisknout
0
6
14:40
36:83
348:535
6
8
TC Dvůr Králové
Tisknout
0
6
12:39
26:81
261:532
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.5.2024 NT 11.5.2024
6
TC Dvůr Králové LTC Pardubice A
1:8
2:16
43:98
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Motal Jan
9
Dymák Filip
15
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Klacek Tadeáš
3
Šmejc Dominik
12
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Řezáčová Štěpánka
9
Vobořilová Anna
12
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Lehká Tereza (H)
4
Shejbalová Tereza
6
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Mynář Karel
1
VAVERKA DAN
6
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Havlásek Vojtěch
1
Zalabák Ondřej
6
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Řezáčová Štěpánka
Lehká Tereza (H)
9
4
Vobořilová Anna
Shejbalová Tereza
12
6
6:2
 
 
12
2
2
0
1
0
8.
Motal Jan
Havlásek Vojtěch
9
1
Dymák Filip
Šmejc Dominik
15
12
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Klacek Tadeáš
Mynář Karel
3
1
VAVERKA DAN
Zalabák Ondřej
6
6
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
               
43
98
2
16
1
8

Soupiska TC Dvůr Králové

jméno
nar.
BH
1
Vágner Dominik (H)
25.08.2009
62
20
2
Motal Jan
19.05.2009
223
9
3
Klacek Tadeáš
22.08.2009
1079
3
4
Motal David (H)
21.05.2012
1135
1
5
Mynář Karel
11.12.2009
1135
1
6
Havlásek Vojtěch
29.11.2011
1135
1
7
Vojtíšek Daniel
03.05.2007
1135
1
8
Andrle Vojtech
17.11.2012
1135
1
9
Hrma Hynek
18.10.2012
1135
1
21
Řezáčová Štěpánka
31.08.2009
147
9
22
Lehká Tereza (H)
22.07.2006
387
4
23
Jindrová Anna
06.11.2009
726
3
24
Lučanová Anežka
15.07.2011
726
3
25
Říhová Viktorie
18.09.2006
793
1
26
Špůrová Kateřina
14.12.2006
793
1
27
Kašprišin Beata
02.09.2011
793
1
28
Klimešova Monika
27.01.2012
793
1

Soupiska LTC Pardubice A

jméno
nar.
BH
1
Dymák Filip
07.05.2008
93
15
2
Šmejc Dominik
20.06.2009
166
12
3
VAVERKA DAN
30.01.2009
417
6
4
Zalabák Ondřej
19.06.2006
439
6
5
Novotný Matěj
18.10.2008
445
6
6
Starý Jan
05.01.2007
454
6
7
Novotný Jakub
27.09.2010
680
4
8
Vondráček David
18.11.2008
1135
1
9
Větrovský Tomáš
10.06.2006
1135
1
10
Filip Mathias
10.03.2011
1135
1
11
Berka Marek
12.12.2006
1135
1
12
Hrubeš Jakub
20.09.2010
1135
1
21
Vobořilová Anna
27.08.2008
133
12
22
Shejbalová Tereza
01.06.2007
217
6
23
Hönigová Adéla
02.06.2009
252
6
24
Vlkovská Tereza
30.01.2006
713
3
25
Svědíková Alexandra
04.09.2011
726
3
26
Říhová Jitka
14.10.2010
793
1
27
Kubátová Lucie
03.01.2008
793
1
28
Marešová Anna
25.01.2010
793
1