Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21 - O putovní pohár prezidenta

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
6
0
44:10
95:23
615:245
12
2
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A
Tisknout
5
1
30:24
64:55
493:461
11
3
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
Tisknout
4
2
32:19
67:42
507:398
10
4
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
4
2
27:27
56:59
393:443
10
5
LTC Pardubice A
Tisknout
3
3
32:22
69:50
485:403
9
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
2
4
22:32
49:69
402:487
8
7
TK Eden HK A
Tisknout
0
6
14:40
36:83
348:535
6
8
TC Dvůr Králové
Tisknout
0
6
12:39
26:81
261:532
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2024 NT 30.6.2024
27
TC Dvůr Králové TK Eden HK A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Motal Jan
9
Kozel Aleš
9
0:6
4:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Klacek Tadeáš
3
Hušek Richard
9
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Řezáčová Štěpánka
9
Nálevková Barbora
9
6:2
7:6
 
13
8
2
0
1
0
4.
Jindrová Anna
3
Zběhlíková Ema
9
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Motal David (H)
1
Mrklovský David (H)
9
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Havlásek Vojtěch
1
Vondruška Viktor
6
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Řezáčová Štěpánka
Jindrová Anna
9
3
Nálevková Barbora
Zběhlíková Ema
9
9
4:3
 
 
4
12
0
2
0
1
8.
Motal Jan
Klacek Tadeáš
9
3
Hušek Richard
Mrklovský David (H)
9
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
Motal David (H)
Havlásek Vojtěch
1
1
Kozel Aleš
Vondruška Viktor
9
6
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
               
48
92
4
14
2
7

Soupiska TC Dvůr Králové

jméno
nar.
BH
1
Vágner Dominik (H)
25.08.2009
62
20
2
Motal Jan
19.05.2009
223
9
3
Klacek Tadeáš
22.08.2009
1079
3
4
Motal David (H)
21.05.2012
1135
1
5
Mynář Karel
11.12.2009
1135
1
6
Havlásek Vojtěch
29.11.2011
1135
1
7
Vojtíšek Daniel
03.05.2007
1135
1
8
Andrle Vojtech
17.11.2012
1135
1
9
Hrma Hynek
18.10.2012
1135
1
21
Řezáčová Štěpánka
31.08.2009
147
9
22
Lehká Tereza (H)
22.07.2006
387
4
23
Jindrová Anna
06.11.2009
726
3
24
Lučanová Anežka
15.07.2011
726
3
25
Říhová Viktorie
18.09.2006
793
1
26
Špůrová Kateřina
14.12.2006
793
1
27
Kašprišin Beata
02.09.2011
793
1
28
Klimešova Monika
27.01.2012
793
1

Soupiska TK Eden HK A

jméno
nar.
BH
1
Bekéni Marko (EU)
03.01.2008
53
25
2
Solčan Adam (EU)
16.06.2007
115
15
3
Štěpař Jiří
23.08.2006
387
6
4
Kozel Aleš
28.11.2008
209
9
5
Hušek Richard
11.07.2008
235
9
6
Koutník Tomáš
10.04.2009
215
9
7
Mrklovský David (H)
30.12.2008
285
9
8
Vondruška Viktor
06.11.2009
365
6
9
Holubář Mathias
21.05.2007
1135
1
10
Tišer Jan
02.12.2009
1135
1
11
Tišer Max
02.12.2009
1135
1
12
Štayr Matyáš
08.07.2011
1135
1
21
Nálevková Barbora
07.05.2008
155
9
22
Zběhlíková Ema
05.10.2009
193
9
23
Havlíčková Lucie
14.03.2006
224
6
24
Koutníková Bára
22.08.2011
536
4
25
Vorlová Lucie
25.09.2008
713
3
26
Štayrová Aneta
09.02.2006
713
3
27
Červenková Nikita
25.04.2010
793
1
28
Pavlíková Andrea
20.04.2010
793
1