Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21 - O putovní pohár prezidenta

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
6
0
44:10
95:23
615:245
12
2
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A
Tisknout
5
1
30:24
64:55
493:461
11
3
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
Tisknout
4
2
32:19
67:42
507:398
10
4
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
4
2
27:27
56:59
393:443
10
5
LTC Pardubice A
Tisknout
3
3
32:22
69:50
485:403
9
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
2
4
22:32
49:69
402:487
8
7
TK Eden HK A
Tisknout
0
6
14:40
36:83
348:535
6
8
TC Dvůr Králové
Tisknout
0
6
12:39
26:81
261:532
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2024 NT 22.6.2024
24
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A LTC Pardubice A
6:3
14:9
94:69
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Flídr Rodan (H)
15
Šmejc Dominik
12
2:6
6:4
1:0
9
10
2
1
1
0
2.
Šrámek Erik
9
VAVERKA DAN
6
4:6
6:1
0:1
10
8
1
2
0
1
3.
Palánová Michaela (H)
6
Shejbalová Tereza
6
6:7
2:6
 
8
13
0
2
0
1
4.
Hladíková Emma
9
Říhová Jitka
1
6:0
7:5
 
13
5
2
0
1
0
5.
Svoboda Adam
9
Novotný Matěj
6
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
6.
Trtík Josef
3
Starý Jan
6
6:4
2:6
0:1
8
11
1
2
0
1
7.
Palánová Michaela (H)
Hladíková Emma
6
9
Shejbalová Tereza
Říhová Jitka
6
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
8.
Flídr Rodan (H)
Šrámek Erik
15
9
Šmejc Dominik
Starý Jan
12
6
6:2
4:6
1:0
11
8
2
1
1
0
9.
Svoboda Adam
Trtík Josef
9
3
VAVERKA DAN
Novotný Matěj
6
6
6:2
4:6
1:0
11
8
2
1
1
0
               
94
69
14
9
6
3

Soupiska Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Flídr Rodan (H)
12.12.2007
133
15
2
Šmíd Martin (H)
02.10.2009
142
12
3
Šrámek Erik
02.04.2007
211
9
4
Svoboda Adam
26.03.2007
306
9
5
Suchánek Pavel
11.12.2008
751
4
6
Trtík Josef
27.05.2009
1027
3
7
Hranický Patrik
14.03.2010
1135
1
21
Palánová Michaela (H)
22.11.2006
326
6
22
Hladíková Emma
19.03.2010
194
9
23
Prosová Adéla (H)
07.02.2010
381
4
24
Soukalová Bára
12.02.2006
793
1
25
Mlynářová Bára
27.05.2011
793
1

Soupiska LTC Pardubice A

jméno
nar.
BH
1
Dymák Filip
07.05.2008
93
15
2
Šmejc Dominik
20.06.2009
166
12
3
VAVERKA DAN
30.01.2009
417
6
4
Zalabák Ondřej
19.06.2006
439
6
5
Novotný Matěj
18.10.2008
445
6
6
Starý Jan
05.01.2007
454
6
7
Novotný Jakub
27.09.2010
680
4
8
Vondráček David
18.11.2008
1135
1
9
Větrovský Tomáš
10.06.2006
1135
1
10
Filip Mathias
10.03.2011
1135
1
11
Berka Marek
12.12.2006
1135
1
12
Hrubeš Jakub
20.09.2010
1135
1
21
Vobořilová Anna
27.08.2008
133
12
22
Shejbalová Tereza
01.06.2007
217
6
23
Hönigová Adéla
02.06.2009
252
6
24
Vlkovská Tereza
30.01.2006
713
3
25
Svědíková Alexandra
04.09.2011
726
3
26
Říhová Jitka
14.10.2010
793
1
27
Kubátová Lucie
03.01.2008
793
1
28
Marešová Anna
25.01.2010
793
1