Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21 - O putovní pohár prezidenta

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
6
0
44:10
95:23
615:245
12
2
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A
Tisknout
5
1
30:24
64:55
493:461
11
3
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
Tisknout
4
2
32:19
67:42
507:398
10
4
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
4
2
27:27
56:59
393:443
10
5
LTC Pardubice A
Tisknout
3
3
32:22
69:50
485:403
9
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
2
4
22:32
49:69
402:487
8
7
TK Eden HK A
Tisknout
0
6
14:40
36:83
348:535
6
8
TC Dvůr Králové
Tisknout
0
6
12:39
26:81
261:532
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2024 NT 22.6.2024
22
TENIS-CENTRUM DTJ HK B TC Dvůr Králové
7:2
15:5
101:44
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Herman Dominik (H)
9
Motal Jan
9
6:3
6:7
0:1
12
11
1
2
0
1
2.
Rampír Jakub
9
Havlásek Vojtěch
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
3.
Balounová Aneta
4
Lehká Tereza (H)
4
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
4.
Kárychová Viktorie
4
Kašprišin Beata
1
4:6
6:2
1:0
11
8
2
1
1
0
5.
Silbernágl Kryštof
4
 
 
 
12
0
2
0
1
0
6.
Šuda Štěpán
4
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Balounová Aneta
Kárychová Viktorie
4
4
Lehká Tereza (H)
Kašprišin Beata
4
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
8.
Herman Dominik (H)
Rampír Jakub
9
9
Motal Jan
Havlásek Vojtěch
9
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
9.
Silbernágl Kryštof
Šuda Štěpán
4
4
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
101
44
15
5
7
2

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK B

jméno
nar.
BH
1
Herman Dominik (H)
20.03.2006
288
9
2
Rampír Jakub
30.10.2007
257
9
3
Silbernágl Kryštof
18.10.2006
562
4
4
Malý Jakub (H)
30.09.2007
401
6
5
Vyčítal Vojtěch
17.08.2006
403
6
6
Šuda Štěpán
27.12.2009
504
4
7
Lovas Vít
06.05.2009
782
3
8
Jahelka Štěpán
02.09.2009
704
4
21
Balounová Aneta
13.02.2006
417
4
22
Kárychová Viktorie
05.04.2007
465
4
23
Vašáková Martina
15.05.2007
409
4
24
Kotová Sofie
29.07.2010
622
3

Soupiska TC Dvůr Králové

jméno
nar.
BH
1
Vágner Dominik (H)
25.08.2009
62
20
2
Motal Jan
19.05.2009
223
9
3
Klacek Tadeáš
22.08.2009
1079
3
4
Motal David (H)
21.05.2012
1135
1
5
Mynář Karel
11.12.2009
1135
1
6
Havlásek Vojtěch
29.11.2011
1135
1
7
Vojtíšek Daniel
03.05.2007
1135
1
8
Andrle Vojtech
17.11.2012
1135
1
9
Hrma Hynek
18.10.2012
1135
1
21
Řezáčová Štěpánka
31.08.2009
147
9
22
Lehká Tereza (H)
22.07.2006
387
4
23
Jindrová Anna
06.11.2009
726
3
24
Lučanová Anežka
15.07.2011
726
3
25
Říhová Viktorie
18.09.2006
793
1
26
Špůrová Kateřina
14.12.2006
793
1
27
Kašprišin Beata
02.09.2011
793
1
28
Klimešova Monika
27.01.2012
793
1