Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21 - O putovní pohár prezidenta

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
5
0
37:8
80:19
511:191
10
2
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
Tisknout
4
1
30:12
63:27
453:294
9
3
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A
Tisknout
4
1
24:21
50:46
399:392
9
4
LTC Pardubice A
Tisknout
3
2
29:16
60:36
416:309
8
5
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
3
2
22:23
46:49
327:366
8
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
1
4
15:30
34:64
301:443
6
7
TC Dvůr Králové
Tisknout
0
5
10:32
21:66
217:431
5
8
TK Eden HK A
Tisknout
0
5
10:35
26:73
271:469
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
12.5.2024 NT 25.5.2024
10
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A TENIS-CENTRUM DTJ HK B
6:3
13:7
95:65
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Flídr Rodan (H)
15
Herman Dominik (H)
9
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
2.
Šmíd Martin (H)
12
Rampír Jakub
9
6:7
6:2
1:0
13
9
2
1
1
0
3.
Palánová Michaela (H)
6
Balounová Aneta
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
4.
Hladíková Emma
9
Kárychová Viktorie
4
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Šrámek Erik
9
Malý Jakub (H)
6
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
6.
Svoboda Adam
9
Šuda Štěpán
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Palánová Michaela (H)
Hladíková Emma
6
9
Balounová Aneta
Kárychová Viktorie
4
4
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Flídr Rodan (H)
Šrámek Erik
15
9
Rampír Jakub
Herman Dominik (H)
9
9
6:7
6:4
0:1
12
12
1
2
0
1
9.
Šmíd Martin (H)
Svoboda Adam
12
9
Malý Jakub (H)
Šuda Štěpán
6
4
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
               
95
65
13
7
6
3

Soupiska Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Flídr Rodan (H)
12.12.2007
133
15
2
Šmíd Martin (H)
02.10.2009
142
12
3
Šrámek Erik
02.04.2007
211
9
4
Svoboda Adam
26.03.2007
306
9
5
Suchánek Pavel
11.12.2008
751
4
6
Trtík Josef
27.05.2009
1027
3
7
Hranický Patrik
14.03.2010
1135
1
21
Palánová Michaela (H)
22.11.2006
326
6
22
Hladíková Emma
19.03.2010
194
9
23
Prosová Adéla (H)
07.02.2010
381
4
24
Soukalová Bára
12.02.2006
793
1
25
Mlynářová Bára
27.05.2011
793
1

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK B

jméno
nar.
BH
1
Herman Dominik (H)
20.03.2006
288
9
2
Rampír Jakub
30.10.2007
257
9
3
Silbernágl Kryštof
18.10.2006
562
4
4
Malý Jakub (H)
30.09.2007
401
6
5
Vyčítal Vojtěch
17.08.2006
403
6
6
Šuda Štěpán
27.12.2009
504
4
7
Lovas Vít
06.05.2009
782
3
8
Jahelka Štěpán
02.09.2009
704
4
21
Balounová Aneta
13.02.2006
417
4
22
Kárychová Viktorie
05.04.2007
465
4
23
Vašáková Martina
15.05.2007
409
4
24
Kotová Sofie
29.07.2010
622
3